Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Články a videa Rifter


perito

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

líbí se mi třeba, že se vrátili k velmi lehce vyměnitelnému spodnímu otočnému čepu na přední nápravě--ramenu :super

další test  https://autozine.cz/peugeot-rifter-long-gt-line-1-5-bluehdi-eat-8-univerzalnosti-a-prakticnosti-nesetri/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
před 4 hodinami, BedaTr napsal:

Tak příprava na zimu hotová... Vosk a keramika na autě ale je to hrozná krabice celá sobota v pr.... 😂😂😂😂

Je to fešák...ta barva je top 😘.....mám objednáno v tom samém provedení. Ale to bude stejně až po novém roce......🤗

Upraveno uživatelem brixtr
odstraněn obrázek z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Chápu, že většina lidí co se ve vláknech kotlem Riftera pohybujete jsou noví uživatelé a zažíiváte jakousi eufórii z nového vozu, ale fórum má určitá pravidla, která by bylo dobré dodržovat. Neustálé citace přímo předchozích příspěvků a citace s fotkami, pravděpodobně přidává moderátorům praci a vlákna jsou velmi nepřehledná. Sorry za :xvul 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BedaTr Tak jsem se na to koukal a ten vosk vypadá parádně - používáš pro tmavou, nebo světlou barvu karoserie?? Našel jsem ho celkem za dobrou cenu TADY. Pokud je to on, tak ihned objednávám a ještě před prodejem ho natáhnu na Touránka, aby prokouknul 😉 

A co máš nalepené na zadní nakládací hraně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, už jsem to našel. A houbičku jsi používal dodanou, nebo nějakou jinou? Četl jsem si o tom vosku někde diskuzi, ale nejsem zběhlý v tom "pulírovacím" slangu ... tak mi není jasný, co ty kluci používali :) 

A tu fólii máš z reklamky, nebo někde koupenou??

Upraveno uživatelem Packy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...