Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predni mlhovky pojistka


Gummy90

Recommended Posts

Denné svietenie dole, na mieste kde má byť mlhovka, je pitomosť podporovaná legislatívou. Podobne ako mlhovka v hlavnom svetlomete, či denné svietenie bez zadných svetiel, pričom ale všetky staršie autá vzadu svietia. Sa čudujem, že im to schvaľujú ako na bežiacom páse. No ale čo sa čudujeme, dnes sa schvaľujú už aj horšie veci. Čo je zlé na normálnom svietení stretávacím svetlom, plus zadnými svetlami, počas behu motora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Gummy90 napsal:

O co mi slo,tak jsem chtel udelat z prednich mlhovek denni sviceni a nechtelo se mi lehat pod auto 😀

Je hezke,ze mam senzor svetel,ale pravidelne jezdim bez svetel 😬

To by ma celkom zaujímalo ako si to chcel urobiť bez lehania pod auto, však na denné svietenie sú iné paraboly, to by si výmenu robil ako. zvrchu? Nie je lepšie opraviť ten senzor, alebo ho vyradiť z činnosti a nechať automatické zapínanie pri štarte motora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No veď to potom aj tak vyzerá na ceste, po nočnej jazde mám stále častejšie oči ako po zváraní. A bude to stále horšie a horšie až vykapú autá s klasickými reflektormi, automatu nejakú tu milisekundu trvá než prepne, a predstava, že to budú robiť všetky autá, ma desí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Havlicek.Lukas napsal:

nove jo ale OCtan 1 a 4 golf jedou jeste analogove

Jak analogově? Pokud svítí dálkové tak svíti a omezit výkon jedině přes PWR ( na 110W při 12V analogově moc neomezíš) . Mlhovka až tak moc neoslňuje, ta se dá zapnout i přes den a většině řidičů nevadí a když se omezí svítivost tak jako denní by to taky mohlo někde projít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...