zingali Posted May 13, 2019 Posted May 13, 2019 Hezký den přeji, auto prošlo STK bez závad. Ve 120 tis. výměna vodní pumpy a oleje v převodovce. Jinak běžný servis - většinou svépomocí takže levně. Jede hezky, motor pořád 100% spolehlivost - stále jsem nestartoval dvakrát. Karoserie bez koroze, jen na podvozku - nápravách se něco najde. Škoda závad typu upečený těsnící kroužek... Další klad - robustní konstrukce, v zimě srážka se srncem, pro zviřátko konečná. Auto přežilo bez poškození. Rána šla zleva naštěstí pod světlo a pak na značku. Při podrobném, zkoumání hodně zblízka jsou na laku vidět jemné vlásky jak se maska prohnula. Dlouho jsem si myslel, že to auto je zbytečně těžké, už si to nemyslím. RichVa 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.