Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotykovy display nefunguje


tomaso

Recommended Posts

Zdravim, uz dvakrat som mal problem ze pri zapnuti zapalovania nenabehol dotykovy display. Neslo potom ovladat klimu radio nehralo atd. Skusal som vypnut/zapnut zapalovanie, nastartovat a stale bola obrazovka tmava.

S autom som presiel daku trasu a ked som do neho zase sadol po pol hodine, hodine display normalne fungoval. Volal som aj do Peugeotu tam povedali ze ked to uz funguje a napoja auto na diagnostiku nenajdu nic. Aby som prisiel ked sa to bude opakovat castejsie.

Auto je nova 3087 SW  ma 3 mesiace 3tis km nabehanych.

Mal dakto tiez takyto problem?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém, který popisuješ se mi ještě nestal, ale už se mi dvakrát, naposledy včera, stalo, že jsem cca na 3 minuty zastavil, vypnul motor, odpojil telefon AndroidAuto, po návratu do auta jsem zpátky připojil AndroidAuto a pak nastartoval a rázem bylo rádio ve francouzštině. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus reset - podrž "tlačítko" se znakem auta vedle displeje po dobu cca 10 vteřin - dokud auto hlasitě nepípne. Po dalších cca 10-20 vteřinách dojde k restartu celého počítače. Celé to trvá několik desítek vteřin, možná minutu.

Upraveno uživatelem Ajap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...