Dr. Taby Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 (edited) Zdravím. Podařilo se mi při výměně sedaček zaseknout ten zajišťovací trn u sklopných a vyndavacích sedaček u 308 rv 2011. Asi o koberec, nebo jsem špatně nasadil. A nejde mi to vyhodit. Já to vyfotím a hodím sem, ale stalo se mi to na výletě, takže přes mobil nic moc. Tou pákou (p), co sloužím sedačku uvolníme vždy jen ten čep na straně páky. Blbý je, že pak se ta sedačka zachytí jen o ten jeden čep a je tam šikmo. A nejsem schopen to dát do normální polohy. A ještě blbější je, že se mi cestou zpět podařilo tak dodělat ještě tu druhou . Prostě když ho normálně zacvaknu rukou, tak pak už ho nehodím zpátky. Díky moc za případnou radu. Fakt bych nerad kupoval dvě nové sedačky... Edited May 9, 2019 by Dr. Taby Quote
balon Posted May 10, 2019 Posted May 10, 2019 a když tím plíškem co drží pružinu pootočíš, aby to ty kuličky prošli těma drážkama? jakoby to vrátit do původní polohy jako je to vpravo nejde? Quote
Dr. Taby Posted May 10, 2019 Author Posted May 10, 2019 Nejde, jsou tam dvě drážky a tři kuličky. Ale našel jsem na nějakém anglickém fóru postup, který mi zafungoval. Sklopit sedačku a pak zatáhnout za páku a pořádně zatlačit na to místo nad trnem. Před chvílí vyzkoušeno. Trochu se mi ulevilo... Byly pěkně šejdrem. RichVa 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.