Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplnění nádržky aditiva k částicovému filtru


DusanMM

Recommended Posts

Peugeot 508_ 2015 2,0 HDI  120kw+ chiptuning. Dobrý den moc se vám omlouvám že jsem založil nové téma rozsvítila se mi kontrolka že mám málo aditiva a že mám navštívit servis jelikož mám auto krátce a musel jsem do něj investovat a jiné opravy a údržba Chtěl bych na tom trochu ušetřit a udělat si to sám návod jsem zde už našel ale nevím kde objednat ty aditiva Jedná se asi o tři litry mám zkušenosti s Peugeotem Vysoké Mýto že opravují víc věcí než chcete a cena až o 50% převyšuje cenu dohodnutou moc děkuji za pomoc hezký den Dušan

20190505_232024.jpg 

Upraveno uživatelem DusanMM
Nahrání foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, možná bys mohl napsat něco o autě, protože nechápu, že v poslední době pomalu co dotaz, aby člověk páčil, co máte za auto, s jakým motorem, rok výroby atd. , protože co auto, to jiná aditiva pro FAP , těžko se pak odpovídá na dotaz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok asi mam vybrano, jen se  bojim abych to zvladl doplnit a kamarad dokazal smazat prez diagnostiku, abych si neprivodil nejaky problem, ale kdyz v tom peugeotu jsou fakt prepaleny ceny a vzdy udelaji neco navic, mel sem tam auto dvakrat a pokud nebudu muset, nedam ho tam. Hezky den 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další cenné informace Čekal jsem že mě tu budou kamenovat za to že jsem založil nové téma a zatím samé kladné odpovědi i od Ozzy všem Vám moc děkuji autám moc nerozumím já jsem spíš na elektroniku. Snad to zvládneme s kamarádem On má právě diagnostiku z Číny a už mi jednou mazal závadu to když mě klekla baterie a já to nastartoval A jelo to jen na tři rychlosti a Dojel jsem k němu a po výměně baterie tam byla chyba tak snad to půjde i teď moc děkuji 😍 Koupil jsem auto dost špatném stavu z AAA byla prasklá střecha a jiné závady které jsem už opravil včetně výměnu oleje převodovky automatické a tak bych nerad něco pokazil

Upraveno uživatelem DusanMM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...