Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prvky výbavy u Riftera


perito

Recommended Posts

Tak já sem tam nechal dát vše co šlo kromě cd přehrávače. 

určitě budu řešit ještě pár věcí.

1.Proč jsem připlácel za výhřev sedaček když hřejí  jen když je auto prohřátý?   trochu nemá smysl

2 Proč jsem připlácel za výhřev čelního  skla když my to ohřeje proužek kolem levé strany cca 10 cm   a nic víc.  také asi nemá smysl

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Raďous007 Tady musím souhlasit - kdybych věděl, že je přední okno vyhřívané jen vlevo a pod stěračema, tak do toho asi nejdu. Jak jsem se v manuálu dočetl, tak vlevo podél okna to je vyhřívané proto, že když sněží a stěrače hrnou sníh ke straně, tak aby odtával (ha :) ). Vyhřívání pod stěrači dobrá ... ale asi bych se bez toho obešel.

Vyhřívání sedaček funguje tak nějak na heslo - podle mě se vyhřívání nepustí, pokud je baterka vybita pod určitou úroveň - někdy to jde zapnout pár sekund po startu (nikdy ihned jako ve starém Touranu), někdy po pár minutách a někdy nikdy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S odstupem času uznávám, že automatické parkování není úplně zbytečné... už se vícekrát stalo, že bych bez něj do mezery nezacouval, no ani bych to bez něj nezkusil... 

Ovšem navigace... nezná uzavírky, nedá se zadat adresa v případě vesnic, kde nejsou ulice... no celkové zbytečná položka... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jak funguji přední parkovací senzory z výroby? Musi se nějak zapínat?  Koupil jsem skladovku takže tam nebyli a chtěl bych dodělat. Proč po dodělání nejdou zobrazovat na rádiu nevíte někdo? Nevíte o někom schopným kdo by namontoval Praha - střední Čechy? Jinak mám GT-line kde je otvíratelné okno ale spoilerek tam nemam :-(. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Sklapanie sedaciek z kufra bolo v plane (je aj v navode) ale v reali som nevidel ziadne auto ktore to malo. Pred rokom to este neslo dat do vyroby, stale to posuvali, aktualne info nemam kedze auto uz mam bez toho ... V plastoch su na to pripravene prelisy, ale tu pripravu naju vsetci a sklapanie nikto

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

tiež sa dá vyskladať verzia ACTIVE - dá sa do nej doplatit displej a konzola - ostanú síce sivé plasty ale dá sa to zniesť - potom je dodacia doba rýchlejšia - na GT Line sa dlho čaká

tiež je jediná verzia v SR napríklad ktorá môže mať dvojkrídlové dvere práve Active

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Ahojte,

v nejbližších dnech budu objednávat Riftera GT long 7 míst naftu 96 kW, manuál. Zajímalo by mě několik věcí:

1) Přísvit v zatáčkách pomocí mlhovek - v servisu mi řekli, že to neumí, poprosím tedy přesné místo kde to jde pomocí diagnostiky aktivovat

2) Park assist N402- dá se taky pouze povolit někde pomocí diagnostiky (budu mít sledování mrtvého úhlu, přední a zadní senzory, Visiopark 1 a FlankGuart) (kde přesně) nebo si ho musím za 8000 Kč dokoupit?

3) Tažné zařízení - maximální svislé zatížení - pro mou kombinaci mají v ceníku uvedeno 74 kg, ale v návodu na internetu (z roku 2019, novější jsem nenašel) je uvedeno 50 kg, co je tedy pravda a je to závislé na typu TZ (odnimatelné bez nářadí AQ04, či s nářadím AQ06)? Budu vozit mimojiné kola na TZ.

 

Díky moc všem za odpověďi.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

koukám, jak se ta auta pořád oje+ávají víc a víc,  já měl na berlingu XTR plechový kryt motoru zespodu, v něm origo otvory pro výměnu oleje, zvýšený podvozek, jiné pružiny, tlumiče--byl to model ,,jako i do terénu'', u modelu s Grip Controlem bych předpokládal, že je dekl pod motorem automaticky :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho co som zachytil boli v pripade Grip controlu vraj tieto upravy oproti klasike:
- zvyseny podvozok (vraj cca +3 cm)
- plechovy kryt pod motorom 
- celorocne pneumatiky
- plnohodnotna rezerva 
- jazdne rezimy upravene pre rozne povrchy

Teraz z toho zda sa zostalo:
- jazdne rezimy upravene pre rozne povrchy

Tym padom sa mozem vykaslat na cely Grip control, to uz o dost viac pomozu retaze ked bude naozaj zle. Uz sa da prikupit len rezervne koleso ako prislusenstvo za 7000 Kc (okrem samotneho kolesa je v cene aj drziak pod podlahu kufra a zdvihak + naradie). V cenniku prislusenstva nie je ani plechovy kryt pod motor, takze ani ten sa podla vsetkeho neda zohnat. 

A este extra "bonus" co sa tyka tej rezervy - kopirujem z cennika:

Quote

(na základě legislativních požadavků může být Příslušenství na vozidlo namontováno až po registraci vozidla)
(v ceně není zahrnuta cena montáže)

 

Upraveno uživatelem slimboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska je doba, kdy automobilka dá do auta systém ,,vedení v pruhu'', který stejně po prvním vyzkoušení většina vypne a nepoužívá, bo vede auto v pruhu jen do první zatáčky :)

ale zato nedá rezervu, nebo dá -- ale za 7000 Kč  😂

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...