vega55 Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 Zdravím,chcel by som vás poprosit ak by ste nahodou niekto vedeli čo s tým je,pár dni dozadu mi roztrhlo klinovy remen a nasledne na to motor zdochol Remen som vymenil ale auto stále nejde naštartovat Rozvodový remen je v poriadku,naftu tahá,nič neni viditelne poškodené...poistky su ok..žhaviče taktiež... Za akekolvek rady a tipy dakujem Quote
krtek 2 Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 mohlo ti to skocit cez zuby rozvodak skus startovaci sprej ak to nebude blafat tak nieco je z rozvodom Quote
vega55 Posted May 8, 2019 Author Posted May 8, 2019 Skusim,vdaka,dal som nabit baterku,tak ked bude nabitá vyskúšam či to pôjde Quote
krtek 2 Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 to je 8ventil? 2.0hdi? ked hej rovno zhod ventilove viko ak to skocilo pravdepodobne budu polamane koniky Quote
vega55 Posted May 8, 2019 Author Posted May 8, 2019 (edited) Je to 2.0hdi ano,zajtra zalozim baterku a pozriem na to ventilove viko,dakujem ti za radu Ked budu polámané,dá sa to ešte spravit ? Edited May 8, 2019 by vega55 Quote
krtek 2 Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 (edited) motor sa da opravit nove rozvody ,dole hlava kontrola ventilov, nove koniky na riziko das len koniky bez demontaze havy ale ak chytilo aj ventili dlho to nepobezi Edited May 8, 2019 by krtek 2 Quote
vega55 Posted May 13, 2019 Author Posted May 13, 2019 Zdravím tak nakoniec po rozobratí som zistil že ventily a piesty sú v poriadku,auto malo nejakú poistku tak sa im nič nestalo,vymenil som remenicu a rozvodový remeň,všetko nastavil a auto ide ako má...ďakujem za rady,pekný den Quote
vega55 Posted May 13, 2019 Author Posted May 13, 2019 Ten klinovy remen sa namotal na rozvodový a tym padom preskočil rozvod a rozvodovy remen roztrhlo,preto neslo startovat Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.