Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Staly prevod 4,92 alebo prevodovka partner


juraj4522

Recommended Posts

Caute vie mi niekto povedat v akych cislach prevodoviek mal partner staly prevod 4,92 alebo nema niekto na predaj taky prevod alebo prevodovku z malym obalom ?

Alebo odporucit niekoho kto ma takuto prevodovku a vedel by mi s tymto pomoct

Lebo mam na plane troska zlepsit prevodovku aspon stalym prevodom na plane je komplet prestavba prevodovky ale ta stoji balik tak zatial taketo riesenie 

 

A ak uz niekto riesil podobnu vec a vedel by mi dat nejake info a rady na co si dat pozor 

Upraveno uživatelem juraj4522
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No motorizaciu v ktorej sa pouzival tento prevod neviem ale viem ze bol v berlingu/partner 

A maly obal prevodovky je 1.0 ,1.1,1.3,1.4,1.5,1.6

Prevodovky 1.8,1.9,2.0 su uz velky obal a to nepasuje do maleho obalu nic 

A v niektorej benzinovej motorizacii partnera co boly rozbe prevodovky je ten staly prevod 4,92 len neviem sa dopatrat ake prevodovky sa pouzivaly (kody) a neviem rozklyknut kod prevodovky a zistit aké tam ma kolesa a prevod 

Cize potrebujem zistit kody prevodoviem a tie dalej rozklyknut aky prevod tam bol pouzity a podla toho kupit taky kod prevodovky 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle kalkulačka je pro výpočet rychlostí s různýma pneumatikama. Někde ale existujou tabulky na kódy převodovek, kdysi jsem sháněl převodovku do Jumpyho 2,0i, ta ale nešla sehnat za normální peníze, ale z těch tabulek jsem našel kód na převodovku z Xsary Picaso 1,8i 16v, která měla téměr totožné převody a bylo jich všude dost skoro zadarmo. Jenže to teď taky nemůžu najít....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 5. 2019 at 20:49, Hafity napsal:

Ahá, převodovka k motorům řady TU.... Někde na fóru se tu válí tabulka s těmi převody.... Mám jí někde na HDD, který jsem před týdnem vyměnil za SSD.... :roker

A mal by si cas sa niekedy pozriet na to nejak a poslat mi ju ? 

před 10 hodinami, David 106s16 napsal:

Tahle kalkulačka je pro výpočet rychlostí s různýma pneumatikama. Někde ale existujou tabulky na kódy převodovek, kdysi jsem sháněl převodovku do Jumpyho 2,0i, ta ale nešla sehnat za normální peníze, ale z těch tabulek jsem našel kód na převodovku z Xsary Picaso 1,8i 16v, která měla téměr totožné převody a bylo jich všude dost skoro zadarmo. Jenže to teď taky nemůžu najít....

A je tam aj to ze kod prevodovky .... Ma staly prevod. .... ??? Ja by som potreboval nieco take

A uz neviem ani pod cim to hladat prezeral som aj zahranicne fora a nemozem taketo zohnat a uz som z toho mimo a rozmyslam ze si dam ten staly prevod vyrobyt alebo kupim novy ale to bude zase balik

Upraveno uživatelem juraj4522
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, juraj4522 napsal:

A mal by si cas sa niekedy pozriet na to nejak a poslat mi ju ? 

Myslel jsem to, co sem dal @PAJA106 .... Ale koukám, že kýžený převod ani náhodou.... Co @HUGO BOSS ?

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...