Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz k objednávce


kemo

Recommended Posts

Weri, ja moooooooooooc respektuji a chvaaaaaaaaaaalim tebe, ze jsi JEDINA, ktera komunikuje a resi problem. A 2 mesice cekat na objednavku proste jmenu tohoto klubu, neprida. Tot jediny vyznam toho dislike. Dodavatel byl, je a bude, tezce nespolehlivy....... Uz to takto trva nekolik let...... Kdysi jsem na trubku od tohoto dodavatele cekal 5 mesicu....... Pak jsem zjistil, ze wish nebo ali to same doda za obdobnou cenu do 1 mesice..., To ale neni pripad te tasky 😭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Scratch napsal:

Weri, ja moooooooooooc respektuji a chvaaaaaaaaaaalim tebe, ze jsi JEDINA, ktera komunikuje a resi problem. A 2 mesice cekat na objednavku proste jmenu tohoto klubu, neprida. Tot jediny vyznam toho dislike. Dodavatel byl, je a bude, tezce nespolehlivy....... Uz to takto trva nekolik let...... Kdysi jsem na trubku od tohoto dodavatele cekal 5 mesicu....... Pak jsem zjistil, ze wish nebo ali to same doda za obdobnou cenu do 1 mesice..., To ale neni pripad te tasky 😭

Ale, ale... Trubku jsi měl tenkrát cca 14 dní a to trvalo zrovna tak dlouho proto, že jsme se do té doby neviděli.. tak tady nešiř takové bludy ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ale, 3 mesice upominek "uz jsi objednal" jsi uz zapomnel? Neni to ale predmetem teto objednavky. Nech toho a uznej, ze tve dodaci terminy cehokoliv, jsou vetsinou dlouhe....... a 2 mesice je u zaplacene objednavky bez predchozi upozorneni, trosku ulet....... misto toho abys stahnul ocas a posypal si popel na hlavu, tak odvadis pozornost.........!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemám proč sypat popel na hlavu ;) Zboží bylo vyrobeno do týdne od zaplacení objednávky v eshopu... štěpánovi jsem říkal, že je to u mě připravené k vyzednutí.. ale bohužel se mi poté neozval a já nemohu myslet na všechno a všechny, že u mě ještě něco mají a nevyzvedli si to.. to bych se z toho zbláznil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono to že tady bohužel máš @ChouLu pověst "nepříliš spolehlivého člověka" (a to jsem to ve vlastním zájmu ještě napsal hodně mírně) bude asi mít nějaký reálný základ. A ne že jsi se jednou na někoho křive podíval. Nikdo není dokonalý ale možná by trochu toho popela někdy neškodilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Aktuálně je doprava zajištěna přes rozvoz zásilkovny, kterou zajišťuje několik kurýrních společností.

Osobní odběr z důvodu, že lidé nejsou schopni na smluvené místo v daný čas přijet a ani se omluvit, natož že si to dokážou splést s dobírkou, byl zrušen

Přímo zásilkovny náš systém fóra nedovoluje zasílat (přesněji nejsme schopni při objednávce nabídnout výdejní místa ) - toto by šlo doprogramovat, ale při množství zásilek by se to zaplatilo za 5-10 let :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...