Jump to content

Dodací lhůta Rifter

perito
 Share

Recommended Posts

Já čekám na Combo. Objednáno v březnu a jediné, co se ví je, že letos to stihnou. Ale (asi bohužel) jsem chytil už nový modelový rok 2022, kde se mění výbava (rozuměj oklešťuje) a teď prodejce řeší, co tam vlastně bude. Ve vzduchu jsou litá 17ti palcová kola, která jsou nyní za příplatek. Potom tam zřejmě budě digitální přístrojový štít a z toho moc nadšený nejsem. Jisté je, že se dohodli, že mi to nezdraží. Bohužel ve smlouvě není vypsaná položková výbava jen Elegance Plus a příplatky. To podle mě musí dodat. Ale co bylo součástí té výbavy už v příloze smlouvy není. Asi je to tak obvyklé, nenapadlo mě, že bych to mohl a měl řešit.

MiraZ - by mě zajímalo, co by v takovém případě vymýšleli, kdyby se to Combo kupovalo k nám na školu nebo jakoukoli jinou státní organizaci - tzn. že by proběhlo výběrové řízení s detailně (položku po položce) specifikovanou výbavou. To by mohlo klidně skončit tak, že by se auto nesplňující parametry VZ neodebralo

Edited by Medvěd

Tam by zrejme museli splnit nebo by to neodebrali. Ja jsem tu kupni smlouvu nijak neresil, nemel jsem na to moc cas a bral jsem to jako vec, kterou maji vsichni prodejci stejnou. Neco jako kdyz chcete menit neco ve smlouve s bankou. Potom jsem se docetl, ze pokud neodeberu, tak budu platit pokutu 25% ceny vozu. Ale mozna to tak maji lichvarsky jen v UHcar. Ja nemam duvod neodebrat, i kdybych to mel obratem prodat, tak na tom vydelam. Ale spis jde o princip.