Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

Přidávám můj zatím nedokončený příběh.Rifter Allure 1,5 BlueHdi130 S&S MAN6 Cuprite.Objednáno 25.7.2019,termín dodání 30.11.2019.Zhruba před 14dny byl znám VIN a údajně auto vyrobené.Dodnes nic nového a příští týden ve středu prodávám Berlingo,takže budu bez auta.Pán čekal na mé auto poctivě 4 měsíce.

Upraveno uživatelem Tooom11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak  super  dnes jsem ho už viděl a slyšel 😉.

Mám kontrol grip   mam v  technickém průkaze  pouze 17   mam je na autě  a mam je na letních goodyear ..   joo a mam je  na  nejhezčích kolech   dvoubarevné 17

nevím jak je to možné ale je to přesně jak sem to chtěl 🙂.

Jediná horší správa  že jsme museli objednat  jiné zimní kola ne 16 ale 17  tak že když my to stihnou do úterý přezout  ta ve středu už přebírám.🤗

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná už ti osli pochopili, že vyhovět zákazníkovi je i jejich plus--před pěti lety mi do druhé nejdražší varianty Berlinga nedovolili zadní dvoukřídlé dveře, prý musíte si vybrat levnější model 🙄

hned následující rok bylo možné si ty dveře nakonfigurovat--to by člověk střílel 😠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ptal se, jestli vyšší guma (vyšší profilové číslo) lépe TLUMI, tak ANO--jízda je měkčí, mezi 65-60 nebude velký rozdíl, to určitě, na nižší gumě auto lépe sedí (a vypadá), zase je tvrdší..., otázkou je, zda je Rifter auto vhodné pro jízdu na hraně :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě taky překvápko - objednáno na začátku července s tím, že dodací lhůta je květen. Na jednu stranu dobrý, jsem si říkal, aspoň našetřím. Minulý týden najednou prodejce volá, že auto je na prodejně. Příjemný šok z pohledu, že bude za chvíli doma, horší z toho, jestli na to máme hned. Ale podařilo se a zítra ho vyzvedávám.

Trošku peripetie s gumama, mám grip control a podle ceníku z 1. 7. tam měly být celoročky. Ale nejsou. Prodejce mi tedy na vlastní náklady přihodil zimní gumy, takže mám obě sady. Sice budu muset přezouvat, ale zas zimní/letní lepší z hlediska bezpečnosti, než celoroční.

Skutečná doba dodání tedy 4,5 měsíce, místo 10, to jde.

Je to 1,2, 130koní automat, Allure s pár příplatkama (grip, pack rodina,..). Říkal, že byl sám překvapený, že to tak rychle proplulo, protože tato konfigurace obvykle patří k těm nejpomalejším.

Upraveno uživatelem Regis1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...