Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

@Martin-ant Tak to měl řidič docela štreku ... ráno do Mostu a pak do Olomouce 🤣

Jinak mi dealer říkal, že jsem měl s tou objednávkou štěstí - že tohle auto byla jedna z posledních objednávek, kdy do Allure dali 1.2@110 motor. Že dalším třem zákazníkům objednávku stornovali - resp. jim nabídli auto se silnějším motorem a  EAT8 s tím, že jim dají nějakou kompenzaci (která však nepokrývá rozdíl v ceně), nebo si mají objednat Active s větší výbavou ...

Ještě jsem se ptal, proč ty 110 motory montují jen do Active - a prý to je s ohledem na to, že ten silnější motor s automatem má méně emisí CO2 ....

Upraveno uživatelem Packy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to vážně vypadá, že auta byla spolu, protože mě volal až po obědě....

Jinak je to štěstí s tím motorem, automat bych fakt nechtěl.... A varianta Active? No nevím.....

Každopádně zítra montáž tažného a v pátek už jezdím (ne že by to montovali tak dliuho, ale ve čtvrtek není času)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem si nakonfigurovat Active - dal jsem vše co mam v Allure - nešly teda zatmavená skla - a dostal jsem se na 587 tisíc ... a to je tam černý nárazník ...

Mě řekli, že auto bude připravený až v pátek, že mají v servisu frontu a dřív ho nestihnou "nastrojit" ... ale zas tak moc mi to už nevadí. Za týden jedem na minidovču dost daleko, tak jsem se pomalu začal klepat, že pojedu ještě tim starym ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Packy napsal:

@Martin-ant Tak to měl řidič docela štreku ... ráno do Mostu a pak do Olomouce 🤣

Jinak mi dealer říkal, že jsem měl s tou objednávkou štěstí - že tohle auto byla jedna z posledních objednávek, kdy do Allure dali 1.2@110 motor. Že dalším třem zákazníkům objednávku stornovali - resp. jim nabídli auto se silnějším motorem a  EAT8 s tím, že jim dají nějakou kompenzaci (která však nepokrývá rozdíl v ceně), nebo si mají objednat Active s větší výbavou ...

Ještě jsem se ptal, proč ty 110 motory montují jen do Active - a prý to je s ohledem na to, že ten silnější motor s automatem má méně emisí CO2 ....

Ahoj , a kedy si objednaval. Ja mam od dubna objednane Combo tak sa normalne desim co mi vlastne pride 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava infa

Prodejce mi tvrdil, že delene sedačky mají jen 2 isofixy po stranách. Jelikož jsme zvažovali koupi předváděcího vozu, který má delene sedačky, informaci jsem si prověřila a není to pravda. Tři isofixy jsou jak v dělených tak 3 samostatných sedadlech. 

To jen kdyby někdo řešil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se v úterý stavoval pro fakturu, tak jsem si to neodpustil a kouknul se na své nové zabalené auto :) Podle štítku za oknem z linky vyjelo 15. září v 18:24 ... říká se, že auta vyrobená v pátek jsou odbytá ... někdo to říká o autech vyrobených v pondělí ... ale v neděli? 🤣

 

20191015_114151.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...