Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

Tak jsem se díval na nový ceník Riftera - jsou tam drobné změny (např. slevnil pack rodina), ale dostalo mě, že pro Allure nejdou objednat 3 samostatná sedadla (je tam napsáno "dočasně nedostupné) a pro Allure také nejdou objednat 17" kola. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem čekal, že když moje vyrobené auto bylo v pondělí v Kolíně, tak ho do konce týdne dovezou do Mostu ... 👎

Takže za 14 dní od data výroby byli schopní to auto dovézt do ČR ... ale těch posledních pár kiláků bude trvat stejně dlouho? Nechci být vulgární, ale jsem naštvaný ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem domluvil s prodejcem. Auto je na pátek objednáno na namontování tažného. Jinak auto ještě není. Ale už stihla dorazit faktura. Ta interní pro prodejce... Takže když stihne dorazit a v pátek namontují to tažné, tak příští týden bude doma!

Jo a to překladiště je opravdu v Kolíně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr: Heleď, stejně tak se to dá říct o tobě, že kupuješ jen to, co mají. Ale nechci tady nikoho z čeholiv osočova nebo nedejbože urážet.... Každý ať si koupí co chce, ne? Ikdyž je ta čekačka děsná a nerozumím tomu. Obecně. Proč to nejspíš skoto všem tak trvá?

Já vím, se mi to kecá, když to mám za pár.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aut jo, ale Peugeotů evidentně ne :P Navíc je o ně zájem, tak prostě nejsou. Některé jiné značky mají modely skladem, podbízí se cenou, ale stejně neprodají :aut 

Jinak dlouhá čekačka je snad jen na verze s EAT8, protože Japonci to nestíhají bouchat :myslim  To se ale od příštích modelových verzí změní, když tam budou dvojspojky od Číňana :roll 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako  příští rok může být už Euro8 :D , takže teď objednané auto , dostane supermegasoftware…… to je to co mi na tom proste nejde přes čumák , viz Euro6c apod..... a přeinstalovaná auta trpí už v prvních desetitisících km. bez ohledu na značku , Adblue  je zlo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...