Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

Právě teď, Lukypa napsal:

Termín auta také ovlivňuje kolik aut máte ve firmě například. Pak prý dovozce může hýbat s pořadníkem. Ale to mi tvrdil prodejce že jsem vip nicméně  čekal jsem 5 měsíců :-)))

tak to nevím jak může termín ovlivnit kolik aut mám ve firmě,když to nikde neříkáš a hlavně tady nikdo nepíše,že jich kupuje víc než jedno,takže to je asi trochu na jiné vlákno 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znova, jelikož tady asi nikdo auto na firmu nekupuje což se mi nezdá. První co bylo se mně prodejce zeptal kolik aut máme na firmě, že se od toho odvíjí výše slevy daná výrobcem.

Jelikož to tak má více automobilek usuzuji že se jedná o běžnou praxi. Samozřejmě nečekejte zázraky, jedná se o jednotky procent navíc při v mém případě pěti automobilech.

A také že to pomůže pro rychlejší výrobu. Takže myslet si znamená ho..o vědět. Výsledek jsem psal, čekal jsem  5 měsíců. Pokud se zde řeší termíny dodávky, připadlo mi vhodné vám tuto informaci sdělit..

 

 

 

Upraveno uživatelem Lukypa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Monica.cb Mezi Allure a GT Line je několik vizuálních rozdílů (nebudu popisovat výbavu): 

1. Ta již zmíněná maska

2. Allure má zrcátka v barvě karosérie, GT stejné jako ta maska (černé).

3. GT má ještě černý lakovaný pruh na bočním plastu na dveřích a snad i někde u mlhovky

4. GT má černé hagusy (lišty na střeše), Allure stříbrné

5. GT má logo GT Line na volantu a vzadu na dveřích 

6. A samozřejmě barva v interiéru 

7. GT Line se dodává na 17" kolech (u Allure jsou za příplatek).

... snad jsem na nic nezapomněl 😉

Já se dlouho rozmýšlel mezi GT line a Allure. GT Line se mi samozřejmě moc líbí, ale v té konfiguraci co jsem chtěl mi Allure vyšel o více jak 50 tisíc levněji ...  to co jsem ušetřil nainvestuji do zimních kol, tažné, příčníky, ... a holt oželím těch pár desingových fines 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ještě doplním GT Line logo na blatníckách.....

Mimochodem mé objednané GT Line bude mít 16ky....

Doma jsme se domluvili, že kyž už, tak už, takže GT Line. Plus nějaké drobnosti. Třeba to kolečko vpravo před řadící pákou, co tam je ten důlek na kafe, Advanced cosi, co nabízí možnosti nastavit jízdní režim - písek, bláto, sníh.... Proto ty 16ky. K tomu je rezerva, plechový dekl pod motorem a ještě cosi.... Bože, to už je dlouho, co jsem to objednával, že už skoro ani nevím, co tam všechno je.....;-)))

Advanced grip control....

Upraveno uživatelem Martin-ant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom všem, co jsem tu četl, to zní jako luxusní termín s ohledem na automat... Gratujuji!

Mimochodem, jen tak pro zasmání: když jsem objednával, stála mi 307 v servise, kde mi měnili řídící jednotku a včera večer mě zase táhli na laně. Tentokrát by to mělo být palivové čerpadlo.... Už aby byl začátek října a bylo nové, neboť toto si začíná žít svým vlastním životem a vesměs stávkuje! Před měsícem zčista jasna po zamčení a pěti minutách začaly blikat čtverky. No a po 14 dnech to zase zmizelo..... Varování? Asi.....

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Necituj těsně předchazející příspěvek!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Packy napsal:

Hm, tak jsem si zavolal o aktuální stav, a auto je stále "ve výrobě" ... už 6 týdnů. Je to na houby 😐

Tak je na pos....... Jak už jsem psal, 307 se ne pomalu, ale rychle rozpadá, takže jsem počítal s termínem. Už se posunul asi o týden ......zatím..... A jestli bych to měl posuzovat podle Packyho, tak ho mám tak na Vánoce......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...