Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

Take závidíme! 😁

Já schválně volala, jestli jsme se taky pohnuli k výrobě a bohužel stav stake stejný. Zadáno do výroby. Jsem si říkala, že když už začínáte hlásit auta objednana v dubnu a květnu, tak že bychom I my.... No ještě nějaký ten měsíc budeme čekat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká gratulace!

Já už tam radši ani nevolám ... vždycky se akorát naštvu, že to ještě není. Mám pocit, že tlačí hlavně GT Line, a my, co jsme objednali Allure jsou odsouváni na "až zaprší a uschne". Já objednával v polovině března, takže už točím 6. měsíc a dle informací je auto už přes měsíc "ve výrobě".

No - dovolenou jsme se starým Touránkem odjeli, nablýskal jsem ho s vidinou prodeje ... tak si ho ještě chvilku užijeme. Barvu má podobnou a o dost lepší motor 😉

 

foto_prodej.jpg

Upraveno uživatelem Packy
úprava obrázku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Megi napsal:

Je mi to uplne jasny ale strasne vysoky i kdyz caddy byla taky tohle mi prijde mnohem vetsi mohutnejsi.jen mi dneska rikala at si stahnu autoandroid ale nejak se nam to jeste nepodrilo.

https://androidapksfree.com/android-auto/com-google-android-projection-gearhead/

 

Moc krásné auto.....uz take poptávám a zjištuji co a jak aby na jaro bylo vyrobené. Přeji mnoho štastných km a at slouží. Petr

 

Upraveno uživatelem petrkaspi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Packy napsal:

Velká gratulace!

Já už tam radši ani nevolám ... vždycky se akorát naštvu, že to ještě není. Mám pocit, že tlačí hlavně GT Line, a my, co jsme objednali Allure jsou odsouváni na "až zaprší a uschne". Já objednával v polovině března, takže už točím 6. měsíc a dle informací je auto už přes měsíc "ve výrobě".

No - dovolenou jsme se starým Touránkem odjeli, nablýskal jsem ho s vidinou prodeje ... tak si ho ještě chvilku užijeme. Barvu má podobnou a o dost lepší motor 😉

 

foto_prodej.jpg

tak to nevím,nevím,jestli davájí dřív do výroby GTline my ho máme objednáno od května a ještě nejsem ani ve výrobé,takže je to asi spíš o štěstí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ono to s tím čekáním je trochu složitější dám příklad u sebe objednán alure 1.2 MAN cuprite objednáno 10.6- dodání do 10.10.V srpnu poslední týden jde do výroby. Ty závody ve kterých se vyrábí je jednak karoserie a v jiném motor a v jiném převodovka, mění po týdnečh. Např vyrábí alure a motor 1.5 diesl a manuální převodovku. Tudíš všichni ostatní musí počkat až se bude výrabět ta jejich kombinace. Nemají nikde místo skladovat třeba alure a pak čekat třeba měsíc na převodovku nebo motor. Prostě je toho hodně objednáno snad jsem to výstižně popsal. Přeju všem mnoho šťastných kilometrů.

Upraveno uživatelem Carolinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Carolinho A jakou motorizaci máš objednanou??? Je třeba zanést do tabulky v prvním příspěvku tohoto vlákna 😉

@perito Díky za ten přehledný přehled na té první stránce. Přesně toto jsem měl v plánu udělat po dovolené, až budu mít k ruce počítač a větší monitor ... jak přes léto na fórum chodím z mobilu, tak mi uniklo, žes to už udělal. Moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...