Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

před 2 hodinami, Martin-ant napsal:

Ty, nestraš mě, Pegasi......

Mě říkal prodejce při podpisu v květnu, že mi ho v srpnu vyrobí...... Ach jo... To mi ta 307 nevydrží......😪

tak to nevím,nevím,my totiž máme termín až v únoru 2020 ale to je hranice  tak třeba budeš mít štěstí,ale moc bych tomu nevěřil,když mají teď dovolenou a držím pěsti

asi taky záleží co máš za motor  výbavu,ale prej když vyrobí,tak doprava do čr je čtrnáct dnů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Tzam napsal:

Tak jsem z toho pěkně zmatenej. Kamarád a já jsem objednávali 16.4.on Riftra long alure automat . Já Combo benzín. On už týden jezdí. 

Aký máš termín ty ? Mne práve dnes dali zo srpna na prosíme to jest skoro 9 mesicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já volal dealerovi 23. července a v systému auto bylo "ve výrobě". Znova jsem mu volal po 3 nedělích a v systému je auto vedeno stále jako "ve výrobě" ... náš starý Touran naštěstí 1700 km nájezd při dovolené zvládnul, teď už budeme jezdit jen kolem komína. Doufám, že koncem srpna se už auto poveze do ČR ... 

Taky jsem se podíval do ceníku Riftera a pro řadu Allure a GT Line z nabídky zmizely motory 1.2 81 kW - jsou jen pro Active. Tak buď benzín v automatu, nebo diesel ... v každém případě je to dost cenový skok ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poruchový určitě nebude - už ho montují několik let a do mnoha jiných modelů. Navíc získal cenu motor roku 2016 a 2017 (myslím ...). Spíš si myslím, že jich mají málo ... (což mi potvrdil i dealer). Každopádně se tímto Rifter dostává do dost odlišné cenové kategorie (pokud pominu verzi Active).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...