Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

@Pmsgcz No a není to třeba tak, že si Riftera Long někdo objednal - pak objednávku zrušil, oni však nechali "v pořadníku" a jen ti upravili výbavu na přání? Mě taky dealer říkal, že nějakou dobu po objednání je ještě možné s výbavou "hýbat". Pokud ano, tak máš sakra štěstí :) To já teď na starém Touránku šetřím každý kilometr, abychom s ním v případě obstojně zvládli letní dovču ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuhle otázku se na mě dealer jen usmíval 🙂 

Buď tak a nebo měli naobjednávané kusy třeba z lednové akce.

A v sobotu mi končí STK na staré 306 která se při zátahu klepe, sem tam teče benzín, na levý blinkr je spešl grif jinak páčka nefunguje, na zpátečku to chce cvik a cit, pod plynem táhne lehounce doleva a bez plynu zas doprava, navíc teď o víkendu tam něco začalo nepříjemně rachtat při 2800-3000 otáčkách.......no co chtít u 20 letého důchodce s 235tis. 🙂

Teď akorát zvažuju možnosti a jak to doklepat než přijde Rifter.

Upraveno uživatelem Pmsgcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš risknout tu STK a doufat, že ji dostaneš aspoň na měsíc ... i když v současnosti jsou na všechno hrozně přísný. Já si musel dodatečně shánět certifikát na reklamní folii co jsem měl na zadním skle (a přitom jsem tam s tou fólií byl na STK předtím už 2x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal a složil jsem zálohu na konci ledna; předpokládaný termín dodání 20. května. Pokud vím, tak se auto ještě ani nezačalo vyrábět (long verze s EAT8)... Pochopitelně už mi to začíná bourat plány na léto.

Nejvíc mě štve ta nejistota - bude, nebude, nikdo mi nebyl schopen říct ani pitomý důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...