Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

Já dneska prodejci volal - prý je benzínových motorů nedostatek (ale taky někdo psal, že je nedostatek EAT8 ... a zřejmě asi všeho) a v systému zatím není nic vidět. Pokud vezmu v potaz stejné zpoždění jako @Bozza, tak půjde auto do výroby v půlce října (WTF!) ... s tím, že termín dodání slibovali v půlce července (ve smlouvě mám půlku září). Takže se rozhlížím po skladovkách ... 

Nechci tady znova psát, jak jsem naštvanej ... ale jsem 😠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 5. 2019 at 8:42, Bozza napsal:

Objednal a složil jsem zálohu na konci ledna; předpokládaný termín dodání 20. května. Pokud vím, tak se auto ještě ani nezačalo vyrábět (long verze s EAT8)... Pochopitelně už mi to začíná bourat plány na léto.

Nejvíc mě štve ta nejistota - bude, nebude, nikdo mi nebyl schopen říct ani pitomý důvod.

 

před 36 minutami, Bozza napsal:

Tak jo, po skoro šesti měsících od objednání (konec ledna) mám termín výroby, na konec srpna 😀 už jsem si skoro myslel, že to byl nějaký sen to auto. Long 130 EAT8.

Takže 3 měsíce navíc? Strašný, strašný, strašný. Žabožrouti pořád jen stávkují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte . ja som tiez zvazoval Riftera ale Combo bolo proste lacnejsie. Objednane 12.4 a este 30.6 sa s objednavkou ziadna zmena od zadania do systemu a bolo stale mozne konfigurovat Termin mam na konci Augusta ( Srpen) tak som zvedavy ci to stihnu. benzin manual 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to akoze objednam , dam zalohu a kludne si cakam...... obcas info . ci je vo vyrobe.....

auta nikde . bud cakam kludne dalej......alebo dostanem zalohu nazad a objednam si ine a zas cakam.....

asi dako podobne to bude aj s novou 2008,

3008 je skladom z automatom dost......preco potom nedaju prevodovky spanielom....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...