Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

před 9 hodinami, Packy napsal:

Pánové, nechci vás stresovat, ale na Facebookové skupině Rifter se už řeší, že lidem vypověděli smlouvy s tím, že si mají auta objednat již podle nového ceníku ... 

Řekněte mi ale, co znamená, že bude Rifter kategorie N1??

To je tak krátkozraké chování, je podepsána smlouva ne?To zruší smlouvu, aby auto mohli přidat dráž 👎, to je snad vtip ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak je to krátkozraké nebo není nutit lidi zrušit smlouvy to nevím.  Ale tuším že s tím že auto přesunou do kategorie N1 se snaží obejít ty debilní nařízení o emisích. Protože N1 se jim nebudou promítat do počtu vozů prodaných jako * M * . Myslím že tím následují SUZUKI která takhle obchází nařízení o emisích s modelem JIMNY ze kterého udělali  N1 tím že vyhodili zadní sedačky a namontovali do toho klec.  Protože aby auto mohlo být N1 tak je tam podmínka poměr váhy nákladu proti váze na sedačkách proto jsou některý N1 jen čtyřmístné nebo pětimístné aby zbylo dost váhy pro náklad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak konečně, včera mail o nemožnosti výroby vozu (nelze s motorem 1.5 130 man6 euro 6.2 ale už jen euro 6.3). Znova objednán Gt s jinou cenou ale i výbavou. Cena férová a se slevou. Vozidlo  objednáno do výroby.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mojí konfiguraci neuměli ničím nahradit a teď čekam až mi vrátěj zálohu a peníze za elektrony co jsem již na auto zakoupil, jen jsem čekal že mi mejch 100 t co sem u nich měl 3 měsíce vrátěj co nejdříve, ale to sem se spletl, čekaj asi na poslední den splatnosti což je zítra. S tím u mě Pegueot skončil a nikdo z rodiny si ho už nikdy nekoupí.

Upraveno uživatelem Rendy73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Milma napsal:

Tak konečně, včera mail o nemožnosti výroby vozu (nelze s motorem 1.5 130 man6 euro 6.2 ale už jen euro 6.3). Znova objednán Gt s jinou cenou ale i výbavou. Cena férová a se slevou. Vozidlo  objednáno do výroby.

Jsem měl za to že moje berle vyrobená v březnu 1.5 96 kW má euro 6.4 d temp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 10 hodinami, ozzy56 napsal:

záloha na nové auto do výroby se v pežotu už nebere ? 😯

Oni dneska v tom bordelu ani nejsou schopný vědět kdy bude auto vyrobený a nakonec jestli vůbec bude vyrobený.. ty slušnější prodejci ze zálohou počkají a řeší to až když je konkrétní auto ve výrobě. A kdyby to neklaplo o nic nepřijdou, auto snadno prodají jinému zájemci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Jediný pocit zatím mám, že dnes jedu někam mimo město a půl dne budu zkoumat čudlíky, a to jsem v tomto myslím docela zdatný. Zřejmě dělají změny v autě rychleji, než stihnou tisknout manuály. Zatím poznatek, dnes to ještě ověřím, že Start/Stop jde jenom přes displej a lze ho trvale vypnout. To by bylo dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevypneš..... S klesající teplotou se vypne samo. Zkrátka když v zimě zamrzne. A na jaře, až roztají ledy a stoupnou teploty, by se mělo zase aktivovat. Píšu by se mělo, protože se mi loni na jaře znovu neaktivovalo. Zkrátka něco přes rok ho nemám, ikdyž tam je... A nic na tom nezměnilo ani napíchnutí jednotky při roční prohlídce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mě to divné, ale docvaklo mi. Vypnutí bylo díky teplotě, i když bylo nad nulou. Ale tlačítko skutečně zmizelo, jenom display. Pochopil jsem, že dříve to na tlačítko bylo.

Upraveno uživatelem Jirka54
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...