Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Zdravím přátelé,

tento týden nám konečně dorazil nový mazlík :) GT LINE 1.5 BlueHDi 130 S&S MA.

Objednáno začátkem března, dodáno začátkem srpna, tak přesně jak říkal předem prodejce IC West Plzeň dodací lhůta kolem 6 měsíců i přes slavnou koronu.

 

Hned bych využil příležitosti a zeptal se zkušenějších Riftrařů, zda má někdo z vás nějaký tip/trik na instalaci záznamové kamery?

Trochu mě vyděsilo umístění zásuvky ve středové konzoli, dát to tam, tak nezavřu ty šoupačky a tahat to do kufru, no šlo by, ale jestli zůstane zásuvka pod napětím i po vypnutí vozidla, nechtěl bych tam pořád lézt a vypojovat/zapojovat.

Díky

IMG-20200807-WA0010.thumb.jpg.615b41f2e53e468d136b7d82d8beecc5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Chtěl jsem tento týden objednat longa gt, dodaci lhůta 10-12 měsíců s tim že kdo vi jestli vubec...... To je šílený.... Jak na Rollse....... Asi budu muset skocit do Berlinga, tam údajně jen 3 měsíce..... Coz mi rozum nebere, celá rodinka Combo, rifter, Berlingo, Proace se preci jede na jedne lince ve Vigu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 týdnů později...
před 4 hodinami, Rendy73 napsal:

Mam smlouvu tak by se mě doufam žádné změny týkat neměli, koukal sem že po novu už bych ho v mé konfiguraci neobjednal a navíc z Riftra dělaj i N1,takže náklaďák, to se mě taky doufam týkat nebude.

nechci strašit a stresovat, ale mohou v podstatě všechno--vrátí ti zálohu a auto vezme někdo jiný..., hodně záleží na tom, jaká bude zdravotní situace v Evropě, ve Francii jsou časté stávky..., samozřejmě náklaďák ti nedají, ale konfigurace ve smlouvě je jen papír, bohužel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kategorie M – motorová vozidla konstruovaná a vyrobená především pro dopravu osob a jejich zavazadel, tj.:

a)M1 – vozidla, která mají nejvýše osm míst k sezení kromě místa k sezení řidiče, nesmí mít prostor pro stojící cestující, počet míst k sezení může být omezen na jedno místo k sezení řidiče,

b)M2 – vozidla, která mají více než osm míst k sezení kromě místa k sezení řidiče a jejichž maximální hmotnosti nepřevyšují 5 tun, mohou mít i prostor pro stojící cestující,

c)M3 – vozidla, která mají více než osm míst k sezení kromě místa k sezení řidiče a jejichž maximální hmotnosti převyšují 5 tun, mohou mít i místa pro stojící cestující;3.kategorie 

N – motorová vozidla konstruovaná a vyrobená především pro dopravu nákladů, tj.:

a)N1 – vozidla, jejichž maximální hmotnosti nepřevyšují 3,5 tuny,

b)N2 – vozidla, jejichž maximální hmotnosti nepřevyšují 3,5 tuny, avšak nepřevyšují 12 tun,

c)N3 – vozidla, jejichž maximální hmotnosti nepřevyšují 12 tun;

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...