Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

Tak už mi došla trpělivost a koupi auta stornuji. Včera mi volal prodejce, že do výroby se dostaneme až v prosinci (snad) a auto budeme mít až v lednu (snad) mrzí mě to, ale bohužel. Nejvíc mě štve, že jsme koupili potahy a co teď s nimi. Kdyby někdo chtěl pisněte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Jirka3238 napsal:

Chci příští týden objednávat Rifter Long 1.5 bluehdi 75kw 5man. Potřebuji zjistit jestli tato motorizace je dostačující? Nejlépe od majitele kdo tuto motorizaci vlastní.

Moc děkuji.

mám v rodině Berlingo 1.6 B-HDi 100 koní (myslím 73kw) 2016 a jede to dobře, v každém případě doporučuju si tvoji vybranou motorizaci projet dobře před koupí, není nad osobní prožitek a prodejce to umožňuje v pohodě

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další nová informace.zítra už by mělo být  auto u prodejce 😉 to je pro mně super správa že už se to blíží.

Jen mně trochu zaskočilo že už  má technyčák  ve kterém ale nejsou zapsány 16 kola tak musím zítra dořešit 17.

Nechápu proč  když celou dobu jsem je chtěl ty 17 tak tam nešli  protože mám control grip tak musím 16.

zítra  ho snad už i uvidím a sem strašně zvědav co to je zase za věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...