Peugeot 508 SW Posted May 6, 2019 Posted May 6, 2019 Ahojte. Riešil už niekto prosím Vás zatekanie strešného okna? Viem ,že nieje vodotesné a má odvodňovacie kanáliky ,kde sú napojené hadice. V A stĺpikoch som tie hadice našiel, len kde končia? Pchal som tam drôt ,tenšiu hadicu ale viac ako 1,5m mi ďalej nešlo. Mali by končiť niekde pri predných kolesách, dal som dole vnútorné blatníky ,ale nič som tam nenašiel. Čiže kde končia tie hadice. Ďakujem Quote
mmartinkovic Posted May 7, 2019 Posted May 7, 2019 Kolega na octavii mal ten istý problém, a tam končila rurka pod tapacirungom bočného stĺpika dolu pri nohách a tam bolo koleno von smerom ku kolesu. Skús to tak pozrieť, prípadne v servise boxe, ale tam je to viac menej orientačné.... Quote
Peugeot 508 SW Posted May 7, 2019 Author Posted May 7, 2019 V serviceboxu som pozeral tam nič nieje. Hadice idú cez A stĺpiky okolo palubky niekam dole. Quote
Agrafik Posted May 7, 2019 Posted May 7, 2019 Jo, je to to samé, jak vývod kondenzátu z klimatizace, taky by mě zajímalo, kde vede. Třeba to teče do prahů . Quote
Peugeot 508 SW Posted May 16, 2019 Author Posted May 16, 2019 No prefukol som to kompresorom a vyzerá to ,že to pomohlo. Agrafik 1 Quote
Peugeot 508 SW Posted May 30, 2019 Author Posted May 30, 2019 Dnes auto stálo cely deň na daždi a nikde nič ,žiaden mokrý fľak ,takže hadice prefuknúť kompresorom a je ok . mmartinkovic 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.