Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vysoká teplota chladiacej kvapaliny


Miroslav82

Recommended Posts

Ahoj dnes po cca 15km jazde mi zasvietila kontrolka teploty chladiacej kvapaliny s tym,ze teplota je prilis vysoka...-teplotu ukazovalo na maxime-130 stupnov...-je to 807 2.0 hdi 79kw-r.v2005-aky moze byt problem?-termostat?-cidlo teploty kvapaliny?...poradte prosim-inak vonku bolo 5 stupnov...dost zima...-skusal som mackat hadice ku chladicu,ale neboli ani horuce,ani pod tlakom nevyzerali,ze su...neviem...help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar-dakujem za odpoved-tiez ma toto napadlo,ze sa to nemohlo za 15km takto zohriat-len pre info-dnes je tu celkom kosa-4az5 stupnov(ako som uz pisal)a mal som aj pustenu klimu na 18,lebo mi zahmlievalo okna...ale to s tym asi nic nema...a ked to zasignalizovalo tu teplotu,tak som pozrel do motora a ventilator chladica hucal...a este jedna vec-asi po cca 1 hodine a tych 5 stupnov vonku teplota klesla na cca 110...

Upraveno uživatelem Miroslav82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čidlo teploty chladící kapaliny je na komoře termostatu, má modrou barvu a normálně ho vyšroubuješ a našroubuješ čidlo nové, objednací číslo čidla OEM 1338 A6 (platí pro komoru z hliníku), podle tohoto čísla koupíš kdekoliv v autosoučástkách

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak pristup k tomu cidlu je hrozny-kto ma vecsie ruky tak ma problem...no ale nakoniec sa to podarilo.A pri tej vymene mi vytiekla chladiaca kvapalina...co uz,ked sa dari...-viete mi este poradit(so skusenosti) aku kvapalinu a kolko litrov tam kupit?-lebo nazory na nete sa velmi odlisuju...kod motora mam RHW

Upraveno uživatelem Miroslav82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no všechno určitě nevyteklo--to čidlo je nahoře..., dolej to destilovanou vodou a za měsíc (jak se to promíchá) si nechej změřit mrazuvzdornost kapaliny (servisy to dělají zadarmo) a podle toho, jak na tom kapalina bude, bu´d nechat, nebo před zimou vyměnit celou náplň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak pristup k tomu cidlu je hrozny-kto ma vecsie ruky tak ma problem...no ale nakoniec sa to podarilo.A pri tej vymene mi vytiekla chladiaca kvapalina...co uz,ked sa dari...-viete mi este poradit aku kvapalinu a kolko litrov tam kupit?-lebo nazory na nete sa velmi odlisuju...kod motora mam RHW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...