Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 pribrzduji brzdy


Kloub

Recommended Posts

Dobrý den 

mam problém na 406 hdi mux

po výměně komplet předních brzd, gumovych hadic a výměně brzdové kapaliny mě nepravidelně pribzduje přední pravé kolo. Zastavím a i disk je horký a kotouč má fialový slem. Děla to především na delších vzdálenostech, na kratších nic není poznat. Po delší jízdě auto z kopce má tendenci i zastavit na neutrál.

brzdice jsou vycistene, trny jsou nové a hýbou se, desky chodí i brzdový valecek je OK. Na diagnostice mě zkoušeli i abs a prej je dobre. Nemáte nějaké nápady ? Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zkusil ses podívat jak je zasunutý brzdový váleček když ti brda zůstane viset? Docela bych tipoval, že se po zahřátí brzd nevrací až nadoraz a tím pádem přibrzďuje. Zkoušel jsi vyndat desky, vyšlápnout váleček ven, pořádně očistit a namáznout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím. Po delší době jsem se k tomu dostal a výsledek stále stejný. Váleček jsem vyšlapal. Byl tam v jednom místě jakoby rezaví šlem.Pístek se zdá být v pořádku. Veškeré gumičky vyměněny. Mohl by být vadný celý brzdič? Každopádně pozoruju malé zlepšení. Kotouč už nebývá fialový.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...