Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.


Pepito

Recommended Posts

To je na dlhšiu debatu.  My to nejako neprežívame.  Žiadne trenažéry a valce celú zimu ale tak na pohodu. Chlapci patria medzi mladších vo svojich kategóriách,  sú tam dva ročníky. Mladší jazdil celý pretek 10-ty v poslednom kole mu spadlo sedadlo tak skončil 13-ty.  Medzi rovesníkmi bol 4-tý. Starší skončil 35-ty a medzi svojími 12-ty. Ale boli tam poriadne nadupaný chalani. Dnes sme boli na pretekoch východoslovenskej ligy ktorú minulý rok obidvaja vo svojej kategórii vyhrali. Okrem toho ešte jazdíme Sagana- tour 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se byl projet na Rabštejn a teď mě docela bolí pozadí, ale jsem spokojený. Počasí přálo (až na ten občasný protivítr). Lidí bylo jako *neumím psát slušně*ek. Vystál jsem si hodinovou frontu na klobásku a pivko. Cestou zpět jsem se stavil na Kamenném Vrchu nedaleko od Rabštejna. Pěkný výhledy. 👍🚴:papa

IMG_20210509_195055.jpg

IMG_20210509_195118.jpg

Screenshot_2021-05-09-19-48-02-600_cz.seznam.mapy.jpg

IMG_20210509_131633.jpg

IMG_20210509_134016.jpg

IMG_20210509_134459.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

Tak po delší pauze jsem dnes krátce vyrazil na kole abych natočil pár záběrů z dronu a vybral jsem si k tomu Loštický lom. Trochu jsem trpěl že jsem kolo trochu obalil bahnem, ale hned jak jsem přijel domů tak kolo dostalo vodní lázeň a už je zase jako nové. 🚴:super  :papa

https://youtu.be/IwAMFkpjwmg

 

IMG_20211218_104759.jpg

IMG_20211218_104642.jpg

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...