Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.


Pepito

Recommended Posts

Včera jsme byli s kamarády výletovat a na začátku jsme si řekli, že si dáme na rozjezd jen nějakou rovinku, ale při návratu domů dostal někdo nápad, že to vezmeme ještě přes les. Jenže to bylo asi 4 km stoupání a já už byl docela dost vyšťavenej, protože do té doby (cca 25 km) jsme jeli proti větru. Po příjezdu domů jsem se osprchoval, lehnul k TV a usnul. Ale to mě neodradilo a hned jak se tělo zregeneruje, tak zase vyrazím na další cyklovýlet. :D :papa

IMG_20210402_181325.jpg

 

 

 

IMG_20210403_050958.jpg

IMG-20210402-WA0016.jpg

IMG-20210402-WA0017.jpg

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja v utery v tom krasnym jarnim dni vyrazil na horskym kole z prace domu. Pekna projizdka, asi budu jezdit casteji :)

Ve ctvrtek mi prisly z Ciny novy prevodniky na silnicni kolo (po 10letech zkousim navrat od 50/34 zpet k 53/39, no je to ztezknuti prevodu znat, ale aspon to z kopce a po rovince pofrci :D ) , tak jsem je vcera hned namontoval a odpo vyzkousel.

No a dneska jsem na horskym vyrazil vyzkouset novej GPS cyklokompjutr, co taky dorazil uz nekdy zacatkem tydne z Ciny, jenze ten nefungoval, neprijimal satelitni signal, Cinan reklamaci uznal a poslal novej, nefunkcni zpet nechtel, tak jsem ho kuchnul a zjistil, ze na desce je spatne pripajena smd soucastka velikosti 0,5x0,5mm :) (asi rezistor nebo kondik na cesticce od anteny k gps cipu), inu polechtal jsem to horkovzdusnou pajkou a voilaa, signal satelitu az za roh ( prijima to vsechny 4 typy - USA, Cinu, EU i Rusky)

IMG_20210403_201611.jpg

IMG_20210403_201906.jpg

IMG_20210403_201832.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si dal dneska trosku kopcu na dve hodky na silnicnim a snazil jsem se v trochu sviznejsim tempu, takze jsem si docela maknul. Snih uz byl jen obcas po pangejtech ve stinu nebo na severni strane :) A jinak, co se tyce lidi, dneska jich bylo vsude jako sra..ek 😛 je videt, ze uz to maj vsichni na haku, stanky s pivem v oblezeni, fronty od pohledu tak na 10minut na jedno pivo, skupiny 4-8 cyklo i pesich turistu kazdou chvilku ..

IMG_20210411_174623.jpg

IMG_20210411_184550.jpg

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak před chvílí jsem si dovezl svůj e-bike po reklamaci prasklého sváru na rámu. Čekal jsem že budou sváry brousit a znovu svařovat, ale dostal jsem NOVÝ rám! A mám na rám další dva roky záruku. Paráda, jsem maximálně spokojený a můžu opět vyrazit. 🚴 :super :papa

IMG_20210420_201931.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...