Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.


Pepito

Recommended Posts

Tak jsem se byl projet , na poslednich 7 km , jsem chytil přeháňku , že jsem si pri bočním větru občas připadal jak Rossi na okruhu .

https://mapy.cz/zakladni?moje-mapy&x=14.0373918&y=50.5160261&z=11&cat=aktivity&mid=5f42a87c931981c6c7bc47c5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já občas vytáhnu mlaďase ( 14 ) jen že on má 3x týdně trénink a víkend zápas ,tak toho moc nenajede , respektive ho nechci uhnat aby nebyl na tréninku jalovej protože se nedá a funí mi statečně na záda  :D . Teď má ale smůlu , minulý týden si dojebal  na tréninku koleno , zítra jdeme na kontrolní rentgen zda se potvrdí či (doufám ) vyvrátí prasklina na nějaký kosti v kolenu . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, já jel nejrychleji na kole z Hukvald, už přesně nevím, ale nějak 70 to bylo, a je to takový pocit, že ho už nikdy nechci zažít 😢, možná tenkrát bylo i něco v trenkách :), jinak kolo bylo fungl nové, z toho kopce se rozjelo tak, že brzdy ani nefungovaly (aspoň se mi zdálo že to vůbec nezpomaluje)😯

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak jsem si dnes udělal cyklovýlet na Dlouhé Stráně a Praděd přes Loučnou nad Lesnou a domů přes Rýmařov (152 km) Při výjezdu z Horní nádrže na Praděd mi u Kamzíku došla po zhruba 80 km šťáva, tak jsem musel na Praděd z Kamzíku (6 km s převýšením téměř 300m) šlapat za svoje. :fnuk

Z Pradědu to už celkem jelo, ale stejně jsem si z Rýmařova do Tvrdkova sáhnul na dno a to mě ještě čekalo 25 km z Břevence do Loštic. :roll

Ale jak už jsem psal, jen tak se nevzdávám. :aut

Jel jsem to 12 hodin a jsem úplně vyřízený. :D 🚴‍♂️ :papa

Screenshot_2020-09-19-20-13-55-066_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2020-09-19-20-15-08-875_com.miui.gallery.jpg

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...