Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.


Pepito

Recommended Posts

@morepower, díky za příspěvek a podporu. :super

@Péťa, co to máš za kolobrndu, že je tak rychlá? :D

@ozzy56, díky za Tvůj názor i když s ním nemůžu souhlasit. Nevím po kterých horách chodíš, ale s takovými cyklisty jsem se ještě nepotkal. Ale asi máš jiné zkušenosti.. :myslim

Jinak já osobně raději jezdím na kole než bych seděl v hospodě. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito, nechal jsem si poradit od @minimaxa a pořídil https://cz-cs.segway.com/products/ninebot-kickscooter-max-g30

Zatím jsem si omezovač nastavil na 30 km/hod. Přeci jen to je podstatně méně stabilní než kolo ;) Potřeboval (teda spíš chtěl) jsem něco, co se vejde v pohodě do kufru auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se byl projet s kamarádem na místa, kde jsem ještě nebyl.

Himlerův srub, pramen říčky Pilavky, bývalý větrný mlýn v obci Hačky, minipivovar Jadrníček a na zpáteční cestě jsme se zastavili v Sobáčově na uzené žebírka a cigárko, nakonec jsme to vzali kolem Mladečských jeskyní přes Bouzov a domů. 🚴‍♂️ :super :papa

PS. Jedno foto pro znalce dívčích vnadů (třeba @Šalda), jsou sice malé,ale pevné jako skála. :D

IMG_20200522_133106.jpg

IMG_20200522_222733.jpg

IMG_20200522_222755.jpg

IMG_20200522_223037.jpg

IMG_20200522_222843.jpg

IMG_20200522_141706.jpg

IMG_20200522_152007.jpg

IMG_20200522_162450.jpg

Screenshot_2020-05-22-20-26-27-375_cz.seznam.mapy.jpg

Screenshot_2020-05-22-20-27-43-040_cz.seznam.mapy.jpg

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rekuperace u kol se moc nechytla - smysluplně se dá využít pouze u nábojových pohonů - ale tam pak nemáš možnost využívat převody a pokud to nemá dobře udělanou regulaci tak to moc nefunguje a ve výsledku se jedná o jednotky procent co to zvládne dodat. I lidi co si kola staví a řeší řídící jednotky a různě s tím laborují zjistili, že to není jednoduché a většině se to nevyplatí - stejně otřebuješ ještě další brzdu než jen rekuperační a rovinatém terénu víc využiiješ že to jede bez odporu dál než když to brzdí rekuperací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

73km/h to musel bejt dolu slušnej krpál :D  Dnes s náma jel kamarád na fotbal taky na crussisu a do dlouhýho kopce si nás těžce povodil a pak říká: kluci 10% baterky pryč :D (na rovině, jsem mu to vrátili). Tak mu říkám: počkej až ti baterku jednou vyndám :)

Upraveno uživatelem Ajdamek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 73 km/h se mi "podařilo" v lesním úseku bez dopravy na krásném asfaltu na asi 300 metrech. Chvíli na to mi přeletělo přes cestu káně, tak jsem se lekl, že jsem raději zvolnil kdyby náhodou vyběhla srnka. Jinak moje maximální rychlost je z loňska, 75,2 km/h. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do kopce baterka ubývá dle zvolené asistence. Když jsem jel v loni na Praděd, tak mi při použití 4. stupně (z pěti možných) asistence ubylo během 9 km stoupání z parkoviště Hvězda k vysílači na Pradědu 20%. Záleží na tom, jak intenzivně šlapeš do pedálů a jak těžký máš zvolený převod. 🚴‍♂️ :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...