Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.


Pepito

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Blázne, se chceš zabít? Ja jel jednou na horskym kole 70 z kopce, měl jsem nový cyklopočitač tak jsem zkoušel kolik z toho vytahnu, a citil jsem každý kamínek na asfaltu do řidítek, a pak, nešlo to zastavit, celkem masakr, ale to jsem byl mladej a blbej. Tu tenkou kotoučovku uvaříš raz dva. V tomhle věku bych řekl že už mame rozum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem před dvaceti lety jel na kole max.72 km/h, kolo fungl nové, tak zkusím, kolik to z Hukvald dolů z kopce udělá..., dodnes mám v sobě ten pocit, kdy to už přestalo brzdit, vletět mi do cesty kočka, nebo by se stalo něco s kolem, tak mě dávají do pytle po kouskách..., už nikdy, NIKDY :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

V tomhle věku bych řekl že už mame rozum.

Rozum dejme tomu, ale to pokušení.... :mrk Jsem chtěl naznačit, že někde v nás jsou pořád ti malí klucí….

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako nactiletí jsme v lese sjížděli na kolach kopec. Vcelku dlouhý, v úvodu prudký, šlo nabrat rychlost. 

A teď k příběhu a chybám, které jsme udělali. 

Vždy jsme chodili ten kopec v protisměru a čistili cestu od větví apod. Nyní jsme ale šli skrz les. Ač nactiletí jsme si nechávali velký rozestupy.  

Byli jsme na kopci 3, první jel Martin a hned za ním Petr se slovy: "Martin je vždycky rychlý"... A já čekal nahoře. Když jsem se řítil dolů, viděl jsem je dole pod kopcem rozhazene... 

Martin najel na větev a spadnul, ležel pod kolem a Petr vletěl do jeho kola a letěl přes řídítka. Měl berany,  takže si na několikrát zlomit ruku za zápěstí. Pak Martin kouknul na tachometr a tam bylo 56 km/h... 

Takže na kole raději s rozumem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Hafity napsal:

Rozum dejme tomu, ale to pokušení.... :mrk Jsem chtěl naznačit, že někde v nás jsou pořád ti malí klucí….

Přesně tak,to pokušení.. :D

@Radek Hurvajz, zabít se určitě nechci, ale zkusit jsem to musel. Docela slušně se to rozjelo s váhou kola 21,5 Kg a mojí maličkostí 92 Kg.

Bylo to v lesním úseku a na trochu nekvalitním asfaltu, kdyby mi tam vyběhlo cokoliv z lesa, tak bych neměl šanci a dopadl bych tak, jak píše @ozzy56 :myslim

 @MilanF1, snažím se jezdit s rozumem, ale nedalo se tomu odolat.. ;)

Přikládám profil trasy, kde rekord padnul na posledním sjezdu. :papa1943496439_Screenshot_2019-09-05-22-36-17-822_com.whatsapp1.thumb.png.8d8370b8d3f3c2738dbec4f5d58dd8ac.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, po tak frekventované silnici bych na kole nikdy nejel! :bojim

Bylo to z Hartinkova směr Vranová Lhota. Na té fotce je vidět nekvalitní asfaltový povrch a fotka je z Mapy.cz z března kdy není na stromech listí a ve dne a já to jel kolem 19:20 kdy už není tolik světlo. :roll :papa

Screenshot_2019-09-06-15-30-16-227_cz.seznam_mapy.thumb.png.3b7aa08359861b4cc92c6162322b2a79.png

Screenshot_2019-09-06-15-30-32-712_cz.seznam.mapy.png

Screenshot_2019-09-06-15-32-58-164_cz.seznam.mapy.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, rodák ze Šternberka:papaa díky první práci znám Olomoucký okres velmi dobře a ve zbytku kraje a i teď tady kolem NJ ( jsem tady asi 6 let) se rozhodně neztratím:DJinak jsem na Bouzov jezdil rok od pondělí do soboty a to už mě zdravili někteří místní:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Dnes, po dlouhé době, jsem se byl projet na mém elektrokole. Z Loštic přes Obectov na Bouzov, lesem do Blažova a přes Doly domů. Prvních 31 jarních (vlastně ještě zimních) kilometrů. Krásné počasí, svítilo sluníčko a příjemných 10°C. :papa

IMG_20200301_122229.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...