Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.


Pepito

Recommended Posts

Taková cyklo vtipná příhoda 🙂

Kamarád mi o víkendu vyměnil spd pedály za lepší a řekl mi at si seřídím sílu vycvaknutí (samozřejmě jsem na to zapomněl).

Dnes jsme s mladym vyrazili na pivo a zmrzku do Kytína, dal jsem si ho do sedačky, nasedl, nacvaknul boty do pedálů a jedem. Po chvíli zkusim boty vycvaknout, trhl jsem nohou a nic, zkoušel jsem všechny možný pohyby a bota pořád připlá k pedálu. No tak lehká panika, dítě v sedačce a boty nejdou vycvaknout, to si asi nabiju kokos, tak jediná možnost je se zout, tak jsem rozepl boty, dojel na parkoviště a vystoupil v ponožkách :D Následně jsem vypáčil boty a začal štelovat, jestli mě někdo pozoroval, tak se musel královsky bavit :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Na kole se udělalo pár změn. Výměna řetězu přímo úřadujícím Mistrem ČR v cyklokrosu Emiliem Emil Hekele :super, koupě brašny (i pláštěnka ladí barevně s kolem :D) s nosičem, jelikož se s kamarády chystáme na víkendový výlet, tak aby bylo kam dát osobní věci a nemusel mít batoh na zádech a pořídil jsem si pořádná světýlka. :papa

IMG_20200616_184153.jpg

IMG_20200616_143620.jpg

IMG_20200704_142622.jpg

IMG_20200704_142528.jpg

IMG_20200704_141739.jpg

IMG_20200704_142040.jpg

IMG_20200704_142301.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito - nepřekáží ti ta přední flaška před sedlem? a ta zadní na nosiči až na konci taky není moc do terénu (největší páka na nosič)

já si zvykl na hydrovak v batůžku a používám ten, na flasku na fullu s baterkou a teleskopickou sedlovkou není moc místo 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JaHoo, přední flaška mi nepřekáží, nasedám jak na koně. :D

Nosič už jsem otestoval v terénu při docela velké zátěži. Zadní láhev 0,7L a v brašně čtyři půllitrové nealko piva a drželo to v pohodě. :super

Hydrovak a ani batoh na zádech nesnáším, proto jsem si pořídil ten nosič s brašnou. :papa

IMG_20200706_185103.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cyklovýlet na Macochu se bohužel z důvodu nepříznivého počasí v sobotu odkládá na příště. Dle předpovědi počasí má celou sobotu pršet a jen 12°C, to by nebyl výlet, který bychom si mohli užít. Svět se nezboří a příležitostí bude více,tak se v podvečer,jako každý pátek pojedeme projet. Užívejte si jízdy na kole. Jezdím jako každý od malička, ale až od nějakých 25 jezdím nejdříve po Jeseníkách a teď poslední tři roky po okolí Loštic a celou dobu mě to moc baví. :super 🚴‍♂️ :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme se byli s kamarády projet na kole a abych neměl ten život tak jednoduchý, tak jsem si v lesním úseku v nemalé rychlosti nabil čuňu. :D🚴‍♂️

Mám naražené levé rameno, lopatku, žebra, bok, nohu od kyčle až po koleno a levou ruku. Protože už jsem starší, tak se to bude regenerovat trochu dýl než třeba před 20 lety, ale hlavně že nemám nic zlomené. :D :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...