Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.


Pepito

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak jsem asi na chvíli dojezdil. :fnuk

Chvilku po návratu z projížďky jsem nešťastně zakopnul na betonových schodech a spadl do sklepa celou svou těžkou váhou na koleno. Bolest jak sviňa, nikomu bych to nepřál. V Šumperku v nemocnici na RTG se naštěstí žádná zlomenina nepotvrdila, takže je to "jen" naražené. Jsem moc rád jinak bych musel na operaci.. :myslim

Tak jsem si ty svoje dnešní narozeniny nepředstavoval. :roll :papa

IMG_20200409_222236.jpg

IMG_20200409_222221.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Zůza napsal:

Teda Pepito ty máš nožky jako laňka :D:D:D

 

 

Chlupatý a špinavý, že :D

Pepiťáku, brzy se uzdrav, ted je přiroda nejkrásnější, tak ať mužeš zase jezdit. Tady kdyby jsi spadl do sklepa, tak se vyléčíš rovnou tam, za dva dny by jsi vylezl a ani by jsi nevěděl že jsi se praštil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Před chvílí jsem dorazil z nádherné projížďky kolem řeky Moravy a Litovelským Pomoravím. V koleni mě celou dobu lehce píchalo, ale za tu krásu to stálo. :super

Zapomněl jsem zapnout "stopaře" z Loštic, tak to je až z Moravičan. Celkem najeto 24 km za 2:45h. Pohodička. 🚴‍♂️

První foto: řeka Morava, 2. foto: jeskyně Podkova u Mladče, 3. zřícenina Ritířská síň. :papa

Screenshot_2020-04-22-15-39-26-362_cz.seznam.mapy.jpg

Screenshot_2020-04-22-15-39-34-411_cz.seznam.mapy.jpg

IMG_20200422_113934.jpg

IMG_20200422_113948.jpg

IMG_20200422_123238.jpg

IMG_20200422_124043.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tos drandil kousek od kasáren, kde jsem skoro 1,5 roku vojákoval (na mapě tam máš srdíčko) . V Nových Zámcích tehdy byl v budově zámku cvokhaus (ten je tam furt), naproti se z bývalých stáji vybudovala kasárna (dnes zrušena a návrat ke stájím), ve třetí budově byla kuchyň pro oba dva objekty společná. Na vycházky jsem chodil buď do Litovle (nekonečná cesta mezi poli k cukrovaru kolem dnes už zrušené rušičky Hlasu Ameriky) nebo na druhou stranu asi 3 km lesem do vyhlášené rybářské restaurace. Tak až pojedeš tudyma příště, pozdravuj to tam od mé velikosti 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...