Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.


Pepito

Recommended Posts

@Pepito všeho do času, i to hltání kilometrů jednou přejde...,kolega taky když nenajel 500km za víkend, tak jakoby nežil :), teď potřebuje vyměnit obě kolena...,myslím si, že projet se v klídku na kole hezkou přírodou, dát si něco dobrého a třeba i to pivko :super je to nejlepší, co se dá s kolem dělat :papa

ale jooo, dá se objet na kole i zeměkoule...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme to s dětmi taky tak,Berem to vždy v sobotu jako celodenní akci...vyjedeme v okolí,nebo dáme držák na kola a jedem 50km od domu tam uděláme okruh 40-65km ,po cestě dáme oběd,mamina je rada,že nemusí vařit...pak uděláme ještě 1-2zastavky na pivo,zmrzlinu a nanuky a jedem dom,v okruhu cca 90km od domu máme sjeto tak 70% území...ročně nájezd 500-650km...a děti to zatím baví a těší se...máme jen heslo ,že pokaždý jedem jinou trasu😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ozzy56 napsal:

@Pepito všeho do času, i to hltání kilometrů jednou přejde...,kolega taky když nenajel 500km za víkend, tak jakoby nežil :), teď potřebuje vyměnit obě kolena...,myslím si, že projet se v klídku na kole hezkou přírodou, dát si něco dobrého a třeba i to pivko :super je to nejlepší, co se dá s kolem dělat :papa

ale jooo, dá se objet na kole i zeměkoule...

Ozzy, napsal jsi to úplně přesně :super

Právě proto jsem si to elektrokolo pořídil. Abych nemusel měnit kolena (roky bohužel přibývají a síly ubývají, mimochodem je mi už 56 let),v klidu se projel a pokochal přírodou, zastavil se po cestě v hospůdce,poznal nové místa v okolí (v Lošticích bydlím teprve rok a půl) :super

Možná jsem to špatně napsal, nebo jsi mě nepochopil, ale na hltání kilometrů nejsem a jízdy si opravdu užívám. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Tak jsem dnes zdolal horu Praděd.

Vyrazili jsme s kamarádem ráno v 7:00 a dorazili v 18:30.

Ujeli jsme 152 km.

Nikdy jsem na jeden zátah neujel takovou vzdálenost a ještě s takovým převýšením.

Vím že si někdo myslí že na elektrokole to není žádný zvláštní výkon, ale po tom, co jsem před deseti lety prodělal rakovinu tlustého střeva s nepříjemnou léčbou a je mi 56 let, tak jsem na sebe hrdý. :papa

IMG_20190811_115344.jpg

IMG_20190811_115520.jpg

Screenshot_2019-08-11-21-37-27-070_cz.seznam.mapy.png

Screenshot_2019-08-11-21-37-40-681_cz.seznam.mapy.png

IMG_20190811_182854.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Chyba v textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

No ty vole, to by mi asi z toho sedla upadnul :D I když možna na elektrice to třeba není takový děs :D 

Měl jsem třikrát krizi když se mi tuhly stehna, posledních 30 km jsem už jsem nevěděl jak mám držet řidítka jak mě bolelo zápěstí a o zadeli ani nemluvě. :D :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

jako peknej vykon i kdyz kolik % jela elektrika ??
ja za mladych let jezdil denne 50km dnes bych asi nedal ani kolecko kolem bloku baraku :P

na praded jezdime pravidelne na vylet kdyz jsme na morave u rodiny

 

Prvních 30 km jsem jel bez elektra a a jak se zvedaly kopečky, tak jsem postupně přidával asistenci. Mám 5 stupňů a ze začátku jsem jel na 2 a z Hvězdy na Ovčárnu za 4. Na Hvězdě jsem měl 55% a na Ovčárně 20%! tak abych něco ušetřil na zpáteční cestu, tak jsem z Ovčárny na Praděd jel bez elektra. Kolo váží 21 kg + moje maličkost 92 kg. ;) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Pepito napsal:

Měl jsem třikrát krizi když se mi tuhly stehna, posledních 30 km jsem už jsem nevěděl jak mám držet řidítka jak mě bolelo zápěstí a o zadeli ani nemluvě. :D :papa

ahoj, nahoře píšeš, že nejsi na hltání kilometrů a pak se vydáš na 152 km tůru na Praděd :o, tvoje pocity při jízdě jsem dal do citace..., napíšu přátelsky jen co si myslím--méně je někdy více...:myslim, nezlob se, musel jsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56, nezlobím se. Opravdu nejsem na hltání kilometrů, to jsem si jen splnil další ze svých přání, které jsem si dal před devíti lety, když jsem už věděl, že bude líp. Když jsem byl před deseti lety ještě zdravý (to si myslí každý že je zdravý ;)), tak jsem na Praděd jezdil minimálně pětkrát v roce z Rýmařova. Od té doby jsem tam ještě nebyl. Teď když bydlím v Lošticích a měl jsem pocit že bych to mohl zvládnout, tak jsem se domluvil s kolegou a zároveň kamarádem, že to zkusím. Kdyby to nešlo, tak jsem se mohl kdykoliv otočit a jet domů. Jenže jsem tvrdohlavý beran a jen tak něco nevzdávám. Proto jsem ještě mezi živými. 50% léčby je víra v uzdravení. Nemá to nic s bohem. Jsem ateista.

Přikládám foto s kamarádem, který je o 20 let mladší. Je sportovec a pro mě borec. :super :papa

PANO_20190811_114927.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto Tě chápu, co mi prdla cevka v hlavě, tak taky začínáš a i pitomý pytel cementu je problém, kolo jsem měl po problému zakázané, dnes sednu a celodenní výlet už je v poho, dáváme s kolegy z práce 100,ale vidím to i u Tebe, člověk či jedinec se nesmí vzdát, něco nám to vezme, ale i dá. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...