sharpers Posted May 4, 2019 Posted May 4, 2019 Ahoj, rád bych se informoval na možnosti resetu BSI na peugeotu 407 . Po smrti altíku a dojetí baterky do vybití se BSi nějak nazlobila a stávkuje. Prvně jen blikal RT3, poté se vypnul. Nyní nejede RT3, radio, palubák, parkovací senzory, a fuknce typu follow me home atd. Na netu jsem našel návod na reset BSI ( vypnout klíček, po 3 min odpojit baterii, pak zapojit, zapnout obrysovky atd ) Nicméně po 2 pokusech žádná změna. Existuje ještě jiná možnost na reset BSI ? Quote
ChouLu Posted May 5, 2019 Posted May 5, 2019 Napíchnout na origo diag a podívat se co se tam děje... je bohužel možné, že vadnej altík odpálil BSI Quote
sharpers Posted May 5, 2019 Author Posted May 5, 2019 No mám jen obyč diag a ta u radia a navi hlásí chybu komunikace, u parkovacích senzorů a nastavování výšky světel to píše že jednotky nejsou přítomny Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.