TooM-as Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 Předem se omlouvám jestli se to tu řešilo ale nemůžu nic podobného najít. Potrebuju Kulatý konektor který spojuje motorový svazek se zbytkem elektriky v autě, nachází se že levým světlem. Neví někdo jestli je možné někde koupit samotný konektor a piny? ( Nový samozřejmě) popř. Pokud by někdo měl starý (třeba ustřižený) v top stavu tak koupím. Quote
Havlicek.Lukas Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 koupit jde v citroenu mam cely pouzivy svazek Quote
TooM-as Posted May 3, 2019 Author Posted May 3, 2019 A koupit jde jen konektor (resp. Obě strany) nebo pouze celý svazek? Quote
Havlicek.Lukas Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 mel by jit koupit jen konektor a ta spojka - jen je problem v poctu pozic (kdybych vedel barvu a pocet pinu snad by slo dohledat obj. cislo) Quote
TooM-as Posted May 3, 2019 Author Posted May 3, 2019 Super, děkuji až budu na dílně podívám se. Quote
TooM-as Posted May 12, 2019 Author Posted May 12, 2019 Tak tady jsem pořídil nějaké fotky a docela jsem zapomel napsat je to obsah 1.1l jednobod, první generace 106. Quote
Hafity Posted May 13, 2019 Posted May 13, 2019 A to potřebuješ jen oba samce, nebo komplet i se samicemi? Měly by tam být dva tyhle kulaté konektory vedle sebe.... Quote
TooM-as Posted May 13, 2019 Author Posted May 13, 2019 ten druhý jsem tak do detailu nekontroloval , dnes na něj mrknu . tenhle byl už svázaný bindrem takže mě praštil do očí . Ale auto na tuhle stranu dostalo kdysi ránu (dle klempířských oprav) takže myslím že budu potřebovat oba - tedy 2x samec 2x samice - nejlépe i včetně pinů . Quote
TooM-as Posted May 13, 2019 Author Posted May 13, 2019 tak já blbec , ten konektor na fotce je ten malý , velký jsem dnes zapomněl vyfotit. každopádně a kaši jsou oba. pokud bys tedy našel čísla obou budu rád .. Quote
Hafity Posted May 14, 2019 Posted May 14, 2019 Měl bych mít někde schovanou kompletní elektriku z dárce.... Mimo jiné.... Quote
TooM-as Posted May 14, 2019 Author Posted May 14, 2019 Motorový svazek klidně vyměním ale zbytek co jde proti z kastle se mi měnit nechce ( tam bych musel asi dost do přístrojovky - pokud tedy není někde v pojistkovce další spoj). Quote
Hafity Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 No tak @Havlicek.Lukas se ozval prga, tak záleží, jak se sním dohodneš.... Nebudu kazikšeft.... Quote
Havlicek.Lukas Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 ja na to tema uplne zapomel kdyz vydrzis do vikendu kouknu na to + protikusy mel bych tu mit celou motorovou elektriku po lehci oprave oplasteni (nove vroubkovane trubice) Quote
TooM-as Posted May 20, 2019 Author Posted May 20, 2019 ok , budu čekat , zatím tam mám spoustu další práce ale pomalu finišuju. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.