TonyIII Posted May 2, 2019 Posted May 2, 2019 Zdar, nenašel jsem nikde údaje o světlé výšce tohoto vozu. Moc bych byl rád za tyto údaje. Mám zvýšený nájezd do garáže a škrtám ochraným plastem podlahy auta o zem. 407 sw, motor100 kW / 136 HP / 1997 ccm, kód motoruRHR (DW10BTED4) r.v. 2006 Quote
turboturek Posted May 2, 2019 Posted May 2, 2019 Čus.Tohle je vlastnost 407ček. Dlouhej převis a nic moc vysoko.Přesný míry neznám.Takže naučit se s tím žít. Quote
TonyIII Posted May 2, 2019 Author Posted May 2, 2019 Jen mne napadlo že by mohly být unavený péra po 13 letech a když bych dal nový že by byl Kryštůfek vyšší a mohl do garáže. Takhle stojí na zahradě. Quote
davidekcz Posted May 2, 2019 Posted May 2, 2019 Taky jsem skrkal kde to slo... opravdu ta vyska neni nic extra, a ten cumak dela strasne moc Quote
TonyIII Posted May 2, 2019 Author Posted May 2, 2019 Pavelu96 věř že kdyby to šlo tak už je upravený Quote
ozzy56 Posted May 2, 2019 Posted May 2, 2019 po výměně před. pružin by se to zvedlo, otázka je zda by ti to stačilo, 407ma je spíše na dálnice Quote
TonyIII Posted May 2, 2019 Author Posted May 2, 2019 Ozzy56 Mám vjezd do kopce a na hraně vrat škrtám cca prostředkem podlahy o vjezdovou hranu. Je to těsně na milimetry, takže si myslím že po výměně komplet per by to mělo stačit. Snad, možná, asi. Quote
mmartinkovic Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 Kolega ma sedana, a nedavno som ju meral, tiez tu na fore niekto chcel vediet vysku, za kolesom pri zdvihacom bode to je tusim 12 cm. Quote
Šalda Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 Kamarád si teď před měsícem měnil pružiny vpředu, a rozdíl je hodně velkej, má teď čumák stejně vysoko jako já na Partneru, a je to stejně vysoko jako vzadu, mám na mysli prostor mezi vrchem kola a blatníkem. Má taky 2.0 hdi, ten motor je taky sám o sobě těžkej, má rok 2005 Quote
urdemala Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 před 22 hodinami, TonyIII napsal: Ozzy56 Mám vjezd do kopce a na hraně vrat škrtám cca prostředkem podlahy o vjezdovou hranu. Je to těsně na milimetry, takže si myslím že po výměně komplet per by to mělo stačit. Snad, možná, asi. Co je navíc, to se obrousí a bude to fajn Já mám taky vjezd do domu z kopce. Dovnitř couvám a sem tam škrtnu lízátkem o zem. Quote
vita12 Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 Ahoj, nemáš náhodou 16" kola? 17" jsou na průměru větší cca o 1,5cm (podle sjetí). Když mám zimní 16", tak taky lehce škrtám při vjezdu do garáže. Na 17" to je v pohodě. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.