Karlosák Posted May 2, 2019 Posted May 2, 2019 Zdravím všechny,mám problém s centrálním (u řidiče) el.ovládáním oken Peugeot 308 sw 2013 1,6 HDi.Funguje mi jenom řidičovo okno a ostatní fungují "náhodně" někdy jdou otevřít někdy ne a někdy je otevřu ale už nezavřu.V jednotlivých dveřích naštěstí ovladače fungují.V příručce je "rada" pokud nefunguje ovladač na centrálním panelu ,použijte ovladač na jednotlivých dveřích........Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Dá se to nějak vyřešit svépomocí? Díky moc za rady Quote
mmartinkovic Posted May 2, 2019 Posted May 2, 2019 Pravdepodobne vadny centrálny ovládač v soferovych dverách. Výmena alebo oprava..... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.