Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s diffem


Michal halama

Recommended Posts

Cego clubaci. Ani nevím kde přesně se ptát ale tohle mi přišlo nejlepší. Vrátil jsem vše na auto převodovku poloosy a mám problém.😕 Když je auto nahoře a mám zařazenou rychlost. Tak pravé kolo se točí jako na volnobech. Nevíte někdo proč? Tuším ze sem tam soupnul blbě poloosu asi? Můžete te mi někdo prosím poradit.. ✌️ Díky fakt díky 😃 za rady 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zastav to koleso ktore zabera  a zabere ti to koleso co sa ti zda ze nezabera len si pri tom nedolam ruky( pribrzdi ho po obvode plasta)

v autoskole ste nepreberali diferencial? ja to mal jak otazku, aj maketu diferaku sme tam mali

dnes sa to uz asi neuci neviem 

si urob test  jedno koleso pri vypnutom motore  toc  dopredu to opacne koleso sa bude tocit dozadu 

vtedy mas diferak ok(ked jedno koleso spomaluje viz ta zatacka tak opacne koleso musi pridavat )

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot 307 2.0 hdi jinak. Měl sem to dole už před tím a šlo to normálně. Když to skusim vysvětlit když tocim poloosou tak to šlo tak nak z tuha za poloosu normál. Obě dvě. Ale teď mě přijde to jedno kolo o proti druhému přijde lechci než před tím a nejsem si jistý jestli se tam nemohlo něco pojebat? ale děkuji všem. ✌️Nebo je to nesmysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)na závěrečných učňovských zkouškách jsem si vylosoval otázku ,, k čemu slouží diferenciál'', takže si skoro 50 let pamatuju, že ,,diferenciál slouží k vyrovnání obvodových rychlostí kol v zatáčce'' (tak jsme se to tenkrát učili) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teoreticky si mohol vysypat triangel(trojcipe lozisko vo vnutornom klbe) v klbe na pravej poloose a ide ztuha 

ale to by si za jazdy pri ostrom rejde pocul take cvakanie ( krupani ) vtedy melie ihlickove loziska 

ale neviem co si robil takze tazko, s diferakom urcite nic neni ,jedine s klbami vnutornimi   (tam sa to da pobabrat u niektorych aut)

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...