Přejít na obsah
  • Current Donation Goals


firedogk9

Recommended Posts

Zdravim ma 807 a mel jsem delsi dobu odpojenou baterii kvuli vymene alternatoru cca 24 hod.  a ted mi nejdou otevrit zadni posuvne elektricke dvere L i P zavrit elektricky jdou otevrit ne. Kdyz vemu za kliku a dvere trochu odskoci pak tlacitkem otevrit jdou!!! Pred odpojeni baterie vse chodilo normalne. Nevi nekdo kde muze byt problem? Dekuji za odpovedi. Omlouvam se ze zakladam tema hledal jsem , ale tento problem jsem nenasel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, firedogk9 napsal:

Zdravim ma 807 a mel jsem delsi dobu odpojenou baterii kvuli vymene alternatoru cca 24 hod.  a ted mi nejdou otevrit zadni posuvne elektricke dvere L i P zavrit elektricky jdou otevrit ne. Kdyz vemu za kliku a dvere trochu odskoci pak tlacitkem otevrit jdou!!! Pred odpojeni baterie vse chodilo normalne. Nevi nekdo kde muze byt problem? Dekuji za odpovedi. Omlouvam se ze zakladam tema hledal jsem , ale tento problem jsem nenasel. 

Vyreseno uz jsem na to prisel problem byl zrejme v tom ze jsem neotocil kolama vse jsem delal na miste. Dekuji vsem za snahu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahojte. 

Mám problém s posuvnými dverami. Včera pri zatvarani sa nezavreli, znova sa otvorili. Po treťom pokuse som vystúpil a skontroloval som či niečo ich neblokuje. Zavrel som ich ručne a od vtedy prestali fungovať. Len ich odisti. Pri zmačknuti zatvarania len pipne. Tak neviem či odišiel motorček alebo som to rozštelovak.

 

Ďakujem 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nejdou ani jedny a jen pípnou, tak zkontroluj zda jsi nechtíc nezmáčkl dětskou pojistku na dveřích u řidiče. Je to tlačítko, kterým blokuješ zadní okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Já bych se s dovolením taky přidal k potížím. Jedny posuvné dveře jdou otevřít jen na cca 10cm a dál nic. Zavřít je musím jen manuálně a ještě je dotlačit. Měl jsem podezření na potíže s uvolněným šroubem v liště, ale v těchto místech žádný není. Nesetkal se s tím někdo? 

PS: druhé dveře fungují bez potíží.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...