firedogk9 Posted May 1, 2019 Posted May 1, 2019 Zdravim ma 807 a mel jsem delsi dobu odpojenou baterii kvuli vymene alternatoru cca 24 hod. a ted mi nejdou otevrit zadni posuvne elektricke dvere L i P zavrit elektricky jdou otevrit ne. Kdyz vemu za kliku a dvere trochu odskoci pak tlacitkem otevrit jdou!!! Pred odpojeni baterie vse chodilo normalne. Nevi nekdo kde muze byt problem? Dekuji za odpovedi. Omlouvam se ze zakladam tema hledal jsem , ale tento problem jsem nenasel. Quote
somira Posted May 1, 2019 Posted May 1, 2019 otevřel si je ručně celé až na doraz a zase zavřel? Quote
firedogk9 Posted May 1, 2019 Author Posted May 1, 2019 před 4 hodinami, firedogk9 napsal: Zdravim ma 807 a mel jsem delsi dobu odpojenou baterii kvuli vymene alternatoru cca 24 hod. a ted mi nejdou otevrit zadni posuvne elektricke dvere L i P zavrit elektricky jdou otevrit ne. Kdyz vemu za kliku a dvere trochu odskoci pak tlacitkem otevrit jdou!!! Pred odpojeni baterie vse chodilo normalne. Nevi nekdo kde muze byt problem? Dekuji za odpovedi. Omlouvam se ze zakladam tema hledal jsem , ale tento problem jsem nenasel. Vyreseno uz jsem na to prisel problem byl zrejme v tom ze jsem neotocil kolama vse jsem delal na miste. Dekuji vsem za snahu. Quote
majki10dk Posted June 14, 2020 Posted June 14, 2020 Ahojte. Mám problém s posuvnými dverami. Včera pri zatvarani sa nezavreli, znova sa otvorili. Po treťom pokuse som vystúpil a skontroloval som či niečo ich neblokuje. Zavrel som ich ručne a od vtedy prestali fungovať. Len ich odisti. Pri zmačknuti zatvarania len pipne. Tak neviem či odišiel motorček alebo som to rozštelovak. Ďakujem Quote
firedogk9 Posted June 14, 2020 Author Posted June 14, 2020 Zdravim zkusil bych zkontrolat pojistky, odpojit baterii na 10 min. A pak ujet 100m. A uvidime. S pozdravem Dvorak. Quote
Guest Posted June 15, 2020 Posted June 15, 2020 Jestli nejdou ani jedny a jen pípnou, tak zkontroluj zda jsi nechtíc nezmáčkl dětskou pojistku na dveřích u řidiče. Je to tlačítko, kterým blokuješ zadní okna. Quote
petr.dostal Posted July 13, 2020 Posted July 13, 2020 Já bych se s dovolením taky přidal k potížím. Jedny posuvné dveře jdou otevřít jen na cca 10cm a dál nic. Zavřít je musím jen manuálně a ještě je dotlačit. Měl jsem podezření na potíže s uvolněným šroubem v liště, ale v těchto místech žádný není. Nesetkal se s tím někdo? PS: druhé dveře fungují bez potíží. Díky Quote
jarmyl Posted July 13, 2020 Posted July 13, 2020 To samé jsem řešil před 7 lety v tomto tématu: Nakonec v servisu nějak inicializovali snímač otáček. Quote
petr.dostal Posted July 13, 2020 Posted July 13, 2020 před 2 minutami, jarmyl napsal: To samé jsem řešil před 7 lety v tomto tématu: Nakonec v servisu nějak inicializovali snímač otáček. Nevím, zda to je to samý, ale mě nejdou otevřít ani mechanicky. Dostanu se do stejného místa a šlus. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.