Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jubilejní sraz v Kokoříně - pokec


Recommended Posts

No jo, no :( Starý kusy už nejezdí a mladí umí jen plkat po sociálních sítích. Sednout si proti sobě a mluvit, to už neumí :(

Myslím, že větší nervy jsou, když se nenaplní nasmlouvaná kapacita, než když přijede ta stovka lidí.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze byl skoro zadarmo a tak se to projevilo, takovych cizych lidi, jsem v zivote nevidel :D , a pak uz taky nevidel  :D , skoda, ze je takova mala ucast, to uplne odrazuje ostatni jet, nebo travit cas nejakou organizaci.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cizich ? pojmenuju ti 90% lidi na fotkach vcetne rodinnych pribuznych. pro mnohe aktualni lidi to byl prvni sraz   mam pocit ze byl prvni i @306-Kubik-S16 ktery je ted ve vedeni 

pro a proti tam samo byli ale s odstupem casu to vidim jako dobrej napad, vim ze ty ne . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2019 at 15:09, Pe.Tr napsal:

cizich ? pojmenuju ti 90% lidi na fotkach vcetne rodinnych pribuznych. pro mnohe aktualni lidi to byl prvni sraz   mam pocit ze byl prvni i @306-Kubik-S16 ktery je ted ve vedeni 

pro a proti tam samo byli ale s odstupem casu to vidim jako dobrej napad, vim ze ty ne .

opravdu mi nevymluvis, ze ucast pres 200 lidi byla jen nahoda, ze se vsem chtelo jet najednou na sraz. Nerikam, ze to nic neprineslo. Jen to bylo pojato velkoryse, tak se ucast projevila, pak na dalsich srazech se to vratilo bohuzel do prumeru. Udelejme ten sraz opet s takovou dotaci a ver, ze zase prijede 200 lidi vc rodinnych prislusniku :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím Vám kluci do toho vidle  :papa        Zdůrazňuji , je to jen můj osobní názor , ale lidi jsou čím dál tím víc líní (vidím to na sobě) a tak nezvednou prdel , aby se někam táhli a ještě si za to zaplatili.  Osobně jsem na tom úúúplně stejně. :roker

Vždycky hudrám a prskám , když mi to vyhodí platbu za sraz a k tomu si připočtu předpokládané náklady na PHM a náklady na osobní PHM :cool: .   Pak ale dorazím a uvidím ty obličeje , které by ani nebožtík K.Saudek nenamaloval a je odpuštěno.   :papa

Jasně, každý měsíc bych nejel. Přeci jen 5 000,- za víkendovou akci je opravdu dost , ale jednou , dvakrát do roka - proč ne ???  :bacha

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Scratch napsal:

opravdu mi nevymluvis, ze ucast pres 200 lidi byla jen nahoda, ze se vsem chtelo jet najednou na sraz. Nerikam, ze to nic neprineslo. Jen to bylo pojato velkoryse, tak se ucast projevila, pak na dalsich srazech se to vratilo bohuzel do prumeru. Udelejme ten sraz opet s takovou dotaci a ver, ze zase prijede 200 lidi vc rodinnych prislusniku :D 

Je řeč o Kokoříně, jubilejním 40. srazu s účastí zakladatele pod nickem mašinka? :)  Pokud ano vybavuje se mi krátká story co jsem taky již jistě vícekrát dával "k lepšímu" jak jsem odposlechl asi útržek konverzace někoho koho bych přísahal že sem v životě (na sraze) neviděl ve stylu "Noooo stejně sme tady jenom protože to je zadarmo" ... Takže asi tak ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....slyšel jsem od někoho na sraze, že jsi gay..... Takže asi tak . :D

 

chlapci já Vám to vymlouvat nebudu , ale klub tenkrát tato akce stála 40000,-  (celková útrata byla tuším 115000,- a vybralo se 75000,- )  , zkuste ji zopakovat, v takové podobě a s tím to programem. věřte mi nebo ne , už v té době byste potřebovali jednou tolik . 

Nezapomeňte, že hlavně  šlo o zábavu , ad prezentace k 10. výročí klubu by bylo hloupé to takto nepojmout a navíc nezapomínejte jaké sumy tenkrát na účtě byli a že ze zákona bylo dané, že se ty peníze utratit musí. ;) 

Nezapomínejte, že pokud je něco zadarmo tak zas tak zadarmo to být nemusí ;) 

hm zase jim to vymlouvám :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pe.Tr napsal:

....slyšel jsem od někoho na sraze, že jsi gay..... Takže asi tak . :D

Jasně, však to je pravda. Asi jako zbytek toho co píšeš :)  A samozřejmě že si to budeš obhajovat, nečekal bych ani nic jiného. To je tak tady k té debatě proč se lidi nehlásí na srazy, proč nekupují eshop, proč neplatí členství a tak... Žijeme v době kdy zejména na internetu je fúra věcí zadarmo, na každou pikačovinu je appka, vlastně se asi už ani není třeba vůbec zvedat z gauče, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsi se pustil do tech castek tak tady je muj uhel pohledu. Pokud cca 150 ucastniku spalo v kempu a vybralo se 75000, pak ten cely vikend mel kazdy ucastnik za 500. To je hodne dobry s tou zabavou, jidlem, ubytovanim. Je to tak cena obvykla za 1 den a 1 osobu v kempu v horsi kategorii ubytovani. Takze se ani nedivim, ze prijelo hodne lidi 😀. Je to v podstate 50% nakladu dolu oproti jinym srazum. No a pro kemp taky dobre vid, se toho sezralo a vypilo. No a sraz mel tedy dotaci 40000, obvykla dotace byvala dle poctu ucastnik 2000-6000, mozna i vice a ti organizatori, co ji nevyuzivali, vlastne obirali radne cleny o napr. vyhodu z levnejsiho ubytovani napr.

Jak rikam, nic ti nerozporuju, jen je to proste sraz diky podpore klubu uplne mimo klasickou kategorii. Jsem rad ze jsem na nem by, skoncil druhy ve strelbe a odjizdel jeste na motorce s lopatou 😂

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nechci do Vás rýpat ani do jednoho. O předmětném srazu nevím nic a na žádném velkém jsem zatím nebyl neb mi to nevychází časově a přiznám se že momentálně jsou finance na které by mě vyšla účast na srazu dost velká položka a bohužel jsem okolnostmi nucen je použít jinak než na zábavu.  Ale to jen tak na okraj. Důvod proč jsem se odhodlal do této diskuze vstoupit je že bych řekl že zde opět dochází k jakémusi střetu lidí kteří mají odlišné názory byli ve vedení a nějakým způsobem se jejich vize o tom jak by měl klub fungovat a jak fungoval v minulosti rozcházejí. Myslím si že už to zde bylo i někdy řešeno. Ale nějak se asi k jednoznačnému řešení nedošlo. Co ale chci sdělit tímto příspěvkem hlavně je že dohady o tom kolik byla dotace na který sraz pro pořadatele a to jak byl který sraz financován asi nejsou nejlepším tématem ve vláknech připravovaného srazu protože pokud bych byl osobně nerozhodný jestli jet nebo nejet a přečtení zdejší debaty by mělo mít nějaký poradní hlas v rozhodování tak přečetní takové debaty by mě spíše od toho nápadu zrazovalo.  Jsem zde dost dlouho na to abych poznal že mezi některými z Vás je z minulosti jakési napětí a vím že čas od času toto napětí vyhřezne na povrch a většinou ne úplně nejvhodnějším způsobem. Nemohli by jste alespoň za touto rozporující minulostí udělat čáru deklarovat že přes tuto čáru se nebude nikdo dobývat protože to není ku prospěchu věci. A tou věcí je aby zdejší klub fungoval pokud možno co nejlépe a všichni víme že bohužel doba je taková jaká je a na fungování klubu má čím dál větší vliv. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...