Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P807 - zaseknuty stresny nosic (prava strana predneho priecnika)


juniP406

Recommended Posts

Ahojte :papa

Neviete prosim niekto poradit so zaseknutym stresnym nosicom na 807?

Posunul som predny priecnik dopredu, lebo som potreboval previezt nejake hranoly, no nazad uz priecnik posunut nejde - na pravej strane je bud vyskoceny alebo odlomeny nejaky cudlik. Tym padom ide pri jazde dost velky hluk zo strechy (nehovoriac pri jazde na dialnici). Potreboval by som ho posunut naspat k zadnemu priecniku.

Na lavej strane (jedna foto) je vidno na foto stav OK "drziak ku streche je pokope", no na pravej strane (dve foto) vidno cast drziaka, resp. nejaky cudlik ze zostal moc vpredu (oddelil sa od zadnej casti co drzi nosic na streche.

Z fotiek by to malo byt zrejme.

Vopred vdaka za vase rady! :papa

 

 

LavaStranaPrednehoPriecnikaOK.jpg

PravaStranaPrednehoPriecnika_OddeleneAleboUlomene.jpg

PravaStranaPrednehoPriecnika_VpreduZostalCudlik.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nefunguje ti ten mechnismus, co nastavuje šířku příčníků.
Měl jsem ten samý problém a vyřešil jsem to tak že jsem sundal ten plastový kryt a pod ním jsem ty táhla ovládal ručně - poklepem a podobně. 
Vepředu jsem vyšrouboval ty šroubky co jsou v drážce, abych mohl ten příčník úplně vyndat.
No a pak promazat, rozhýbat a dát zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

...tak stacilo odsrobovat tie dorazy a priecnik som vybral.

Nic tam nedrhne, no take plastove cudliky tam poriadne nedrzia, ale ked som ich dal do ich pozicii, tak sa odtial nepohli a vedel som priecnik pekne zasunut.

Budem musiet zohnat tie cudliky co sa v pozicii zafixuju pootocenim o 90 stupnov - tejake tipy kde by sa dali zohnat nove?

Vdaka.

Dik aj za tip na servis - mozno niekedy vyuzijem, najma ak je pravda ze maju otvorene aj cez sviatky (aj dnes je sviatok).

Prikladam este foto ako vyzeraju tie cudliky (maju ulomene vycnelky co ich fixuju po pootoceni)

20190508_122821.jpg

Upraveno uživatelem juniP406
doolnenie foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...