juniP406 Posted May 1, 2019 Posted May 1, 2019 Ahojte Neviete prosim niekto poradit so zaseknutym stresnym nosicom na 807? Posunul som predny priecnik dopredu, lebo som potreboval previezt nejake hranoly, no nazad uz priecnik posunut nejde - na pravej strane je bud vyskoceny alebo odlomeny nejaky cudlik. Tym padom ide pri jazde dost velky hluk zo strechy (nehovoriac pri jazde na dialnici). Potreboval by som ho posunut naspat k zadnemu priecniku. Na lavej strane (jedna foto) je vidno na foto stav OK "drziak ku streche je pokope", no na pravej strane (dve foto) vidno cast drziaka, resp. nejaky cudlik ze zostal moc vpredu (oddelil sa od zadnej casti co drzi nosic na streche. Z fotiek by to malo byt zrejme. Vopred vdaka za vase rady! Quote
Guest Posted May 1, 2019 Posted May 1, 2019 Nefunguje ti ten mechnismus, co nastavuje šířku příčníků. Měl jsem ten samý problém a vyřešil jsem to tak že jsem sundal ten plastový kryt a pod ním jsem ty táhla ovládal ručně - poklepem a podobně. Vepředu jsem vyšrouboval ty šroubky co jsou v drážce, abych mohl ten příčník úplně vyndat. No a pak promazat, rozhýbat a dát zpět. Quote
juniP406 Posted May 8, 2019 Author Posted May 8, 2019 Ahoj, prosim ten kryt si dal ako dole? Nevidim tam ziaden srobik - kde treba zatlacit/podpacit aby som dal ten kryt dole a nieco na nom neulomil?? Dik za info. Quote
pesastor Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 Nez bych neco znicil nasilim: mas to ca 20km do Bratislvy, asi bych ted zavolal do autorizaku TADY, Maj otevrerno i dnes a domluvil se na navsteve. Servisak Ti to udela za par minut. Sice zaplatis nejaky obolus ale bez rizika Quote
juniP406 Posted May 8, 2019 Author Posted May 8, 2019 (edited) Ahojte, ...tak stacilo odsrobovat tie dorazy a priecnik som vybral. Nic tam nedrhne, no take plastove cudliky tam poriadne nedrzia, ale ked som ich dal do ich pozicii, tak sa odtial nepohli a vedel som priecnik pekne zasunut. Budem musiet zohnat tie cudliky co sa v pozicii zafixuju pootocenim o 90 stupnov - tejake tipy kde by sa dali zohnat nove? Vdaka. Dik aj za tip na servis - mozno niekedy vyuzijem, najma ak je pravda ze maju otvorene aj cez sviatky (aj dnes je sviatok). Prikladam este foto ako vyzeraju tie cudliky (maju ulomene vycnelky co ich fixuju po pootoceni) Edited May 8, 2019 by juniP406 doolnenie foto Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.