Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 SW 1,2 PureTech Active Šindy73


Šindy 73

Recommended Posts

Dobrý den všem, tak i já se konečně dočkal ….

Peugeot 308sw šedá hurricane, 1,2 - 81kW, objednán 21.1.2019, na prodejnu přistaven 25.4.2019, 25.4.2019 jsem zaplatil fakturu a v úterý 30.4.2019 auto vyzvedl. Ještě ten den přihlásil v KV.

Přecházím z Citroen C5 II 1.6.HDi, takže trochu nezvyk, na rozjezd benzín živější, takže nestíhám řadit 😁

Odzkoušeno propojení s telefonem XPeria XA2 a super funguje i Android auto a zrcadlení navigace Waze.

Výbava active + přední a zadní parkovací asistent, alu pack (Střešní lišty + kolejnice v kufru), mlhovky, zaklápěcí zpětná zrcátka a connect radio.

Celková cena v akci 7 dní Peugeot byla 405 000,-

Dnes se chystám na cca 150km, tak uvidím, co mě čeká.

DSC_3426.JPG

DSC_3427.JPG

DSC_3428.JPG

Upraveno uživatelem Šindy 73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo slabší 110, ale zatím naprosto dostačující. Trasu KV-Žatec mám slušně najetou a neměl jsem ani jednou pocit, že by to někde nestíhalo oproti mé bývalé C5 II.  Jen se musím " naučit " řadit, pořád nestíhám, když slyším motor a zareaguji, už jsem dávno přes 3t 😋

Nevíte, zda jde změnit vyzváněcí ton, když mi někdo volá, ten defaultní je strašnej.

Ještě pro zajímavost, na Ali jsem si koupil sklo na displej a pasuje vcelku přesně, kdyby někdo chtěl, dá se koupit pod 5 dolarů.

Upraveno uživatelem Šindy 73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes jsem si vsiml, ze je pri zavreni kufru treba trochu vetsi razance, nez bych si predstavoval. Staveci plastove srouby jsem objevil, ale nedari se mi se sroubem hnout, toci se to cele i s matkou a kdyz ji podrzim uz se sroubem nepohnu. Je na to nejaka finta, nebo proste vic sily? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno, když jsem nakládá věci do kufru, tak jsem se koukal na ty dorazy. Všechny se protáčejí, ale když rukou podržím spodní část, tak normálně rukou pootočím šroubem a ten velice lehce "zapadne" do nové polohy (asi zapadka, která ho drží, aby se neprotacel). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poridil jsem ochranou listu na hranu kufru, neni original, na peugeot shopu se mi nelibila a tato byla i levnejsi cca 1200,-. Zatim prilozena jen na sucho a sedi super.

https://tuning.autodoplnky.cz/avisa-lista-narazniku/kryt-prahu-zadnich-dveri-peugeot-308-sw-kombi-s536436077/?h=1&shopsendtip=1

DSC_3505.JPG

Upraveno uživatelem Šindy 73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • Šindy 73 changed the title to 308 SW 1,2 PureTech Active Šindy73
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...