Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledá se stará vrána v ucházejícím stavu....


Hafity

Recommended Posts

Hej hola!

Ve vzduchu visí poptávka po větším benzínovém manuálu v ucházejícím stavu, ideálně 1,8.... Karoserie s preferencí (sestupně) liftback, kombi, sedan.... Na začátku letopočtu roku výroby musí být nutně dvojka.... Samozřejmě, že se hledá i v různých bazarech a inzercích, ale co kdyby jste věděli o známém, který se chce (s těžkým srdcem) zbavit něčeho, o co se dlouhá léta poctivě staral.... Do vyhledávačů se zadává cena maximalna 55 talířků.... Tak nějak velikostně tomu odpovídá Mondeo III, nebo Vectra C.... Si teda myslím.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ale budu se o to starat.... A proto to bude benzín, max. benzín/plyn....

Možná by se šikla Zafira B, Signum, bezkoulová C5, nebo i 307??? Čert ví, co dceři padne do vokna….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

mám to stejně, řeším v rodině jen mechanické věci, oleje, filtry atd., elektronika jde mimo mě a kravinky neřeším už vůbec, jinak třeba u naftového berlinga jsem teď zjistil, že u různých motorů nepasují žádné filtry navzájem, přesto, že auta jsou stará max. 4 roky :mrk

tohle vymyslí jen hovado :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě mám obavu jenom z elektriky a elektroniky.... Interiér je v krásném stavu, o to se někdo staral.... V exteriéru škrtlej přední nárazník a vnější zrcátko před spolujezdcem.... Nic co by se nedalo chytit při prvním parkování před Superhyper....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • Péťa locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...