Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hafity

Hledá se stará vrána v ucházejícím stavu....

Recommended Posts

Hej hola!

Ve vzduchu visí poptávka po větším benzínovém manuálu v ucházejícím stavu, ideálně 1,8.... Karoserie s preferencí (sestupně) liftback, kombi, sedan.... Na začátku letopočtu roku výroby musí být nutně dvojka.... Samozřejmě, že se hledá i v různých bazarech a inzercích, ale co kdyby jste věděli o známém, který se chce (s těžkým srdcem) zbavit něčeho, o co se dlouhá léta poctivě staral.... Do vyhledávačů se zadává cena maximalna 55 talířků.... Tak nějak velikostně tomu odpovídá Mondeo III, nebo Vectra C.... Si teda myslím.... :roker

Ne, ale budu se o to starat.... A proto to bude benzín, max. benzín/plyn....

Možná by se šikla Zafira B, Signum, bezkoulová C5, nebo i 307??? Čert ví, co dceři padne do vokna….

Tak z Měšic bych byl (teda z těch u Prahy), ale "ochotný a vehyklůznalý", to moc nepasuje :D :aut 
Někdo tu prodává nějakou past, jo? :mrk

Píšou: 250 64 Praha - východ.... Někde mezi Líbeznicemi a Mratínem....

"ochotný a vehyklůznalý" - a co z toho nepasuje?

Tak se zdá, že dcera si vybrala.... 😞 Renault Laguna 2 Grandtour 2,0 16V v nejvyšší výbavě.... No nadšenej teda nejsem....To už ten Monďas by byl lepší....

A já to budu servisovat.... Teda jen po mechanické stránce.... Pokud se začne kadit ta "plná výbava" tak jsem na ní zvědav.... To neumím....

mám to stejně, řeším v rodině jen mechanické věci, oleje, filtry atd., elektronika jde mimo mě a kravinky neřeším už vůbec, jinak třeba u naftového berlinga jsem teď zjistil, že u různých motorů nepasují žádné filtry navzájem, přesto, že auta jsou stará max. 4 roky :mrk

tohle vymyslí jen hovado :roker

Koukal jsem na ceny takových těch základních ND a docela to jde.... Ale pokud to bude jezdit v režimu jako ta její současná 106, tak nevím....

V podstatě mám obavu jenom z elektriky a elektroniky.... Interiér je v krásném stavu, o to se někdo staral.... V exteriéru škrtlej přední nárazník a vnější zrcátko před spolujezdcem.... Nic co by se nedalo chytit při prvním parkování před Superhyper....

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...