Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komplet zimní kola 16R (ALU kola + zimní pneu)


GoldZeki

Recommended Posts

Prodám originální elektrony Peugeot se zimním pneu UltraGrip. 
Elektrony jsou v nádherném stavu A+. Pneumatiky jsou tak na jednu zimu maximálně. Kola jsou zkontrolovány, nehážou všechno v pořádku. Cena pneu je společná s elektrony. Cena nemusí být pevná při rychlém jednání.

ALU KOLA: 
Značka Originální Peugeot 
Stav: Výborný
Barva: Šedá Etincelle
Rozměry: 6.00 J x 16 4-27
Původní cena sady: 15.000,- Kč 
Cena nyní 8.000,- Kč.

Středové krytky s logem Peugeot 4ks (původní cena 875,- Kč) nyní včetně kol=zdarma
Kolový šrouby Peugeot pro lítá kola 16ks (původní cena 126,- Kč/ks) nyní včetně kol=zdarma
Chromové krytky štoubů 16ks (původní cena 75,- Kč/ks) nyní včetně kol=zdarma

PNEU:
Značka: UltraGrip
Sezóna: zima (1.11-31.3)
Rozměry: 205/55 16R
Stav: 3mm
Cena: včetně kol 

Tel.: 725 738 739

Nejlepší osobní odběr -Třebíč nebo lze zaslat po celém světě.

IMG_0470.JPG

IMG_0472.JPG

IMG_4023.JPG

IMG_4027.JPG

IMG_4030.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš stav A+ a hned na první fotce je ohryzaná hrana kola, navic "3mm vzorku" a "Pneumatiky jsou tak na jednu zimu maximálně" se moc dobře nedá sloučit protože ze zakona musí mít zimní pneu 4mm vzorek, takže gumy jsou na vyhození, nebo pro dobrodruhy na dojetí v létě.

Stejný kola jsem koupil s letníma pneu 5mm což je na dvě sezony, nebyli ohryzaný, byli k nim šrouby a krytky a stali 6000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jen jsem ti chtěl naznačit že pokud pišeš kola stav 1A a pošleš mi poštou tohle ohryzaný kolo za takový prachy, tak bych ti ho přijel omlatit o hlavu.

Schanim 16" kola na zimu misto 15" který mám, takže jsem měl zajem i kdybych ty gumy měl vyhodit, měl bych dvě stejný sady liťáků, ale to by musela bejt jiná cena. No nic hledám dál, ohryzaný nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...