Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

elektrika 307 sw 1.6


Sracicek

Recommended Posts

Musíš sehnat jednotku motoru, jednotku bsi a klíče k nim z jednoho auta. A přehodit do svého auta, jinak s tím nic neuděláš.

Musíš dodržet označení motorové jednotky (buď Bosch ME 7.4.4 nebo 7.4.5). Jinak ti nebudou pasovat konektory. Obecně je 7.4.4 u starších 307 a 7.4.5 u novějších (faceliftů).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HLAVNĚ - PŘI postupu níže/výše MUSÍŠ POUŽÍT ORIGINÁLNÍ DIAGNOSTIKU A NÉ NĚJAKOU ČÍNU ČI ALTERNATIVU.

Nejdůležitější je, zkusit z původní jednotky zkusit (což si myslím nebude možné a jednotka bude smazaná) vytáhnout/vyčíst konfiguraci vozu a jednotlivých okuhů (dá se to stáhnout z netu ale člověk co to nikdy nedělal s tím bude hodně bojovat aby jednotlivé okruhy poté oživil).

Moje zkušenost s cenama u nás v ČR - Moravs.kraj - Jednotku BSI 1000,-, jednotka motoru 1000,- dva klíče (POZOR, MUSÍŠ MÍT ASPOŇ JEDEN KLÍČ S FUNKČNÍM IMOBILIZERÉM - JINAK TI TO BUDE K NIČEMU) - 1000,- + práce s originální diagnostikou - 300 -1500 jak kde a jak kdo.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

JJ toci a nechytne,ono uz se mi to stalo v cesku jednou,ze mi zblbla ta elektrika a motor tocil ale nechytil,ted mi to udelalo zase,dal jsem to k mechanikovi,ale anglicani jsou v tomlhe na *neumím psát slušně,rekl ze nevi co s tim je,tady jsi totiz hnedka lidi kupujou nove auta..kdyz jsem si byl zpatky pro auto tak uz je elektrika v pohode ze vsechno funguje jak ma akorat ten motor nechce chytit..jo a nemenilo se nic..

Upraveno uživatelem Sracicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky vsem za odpovedi a rady,auto dneska rano nastartovalo a jede a to se s nim nic nedelalo,za deset dni se vracim zpet do ceska tak snad se zase neusmysli protestovat :D v cesku,pokud teda dojedu,to dam nekomu kdo tomu bude rozumet a vysvetli mi co se s tim delo a muzu tady pak napsat,mozna se to nekomu bude hodit..peugeotum zdar a silu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...