Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připojení k wifine ke které se prihlasuje username a heslem přes internetovou stranku


Fruktis

Recommended Posts

Ahoj,

Mám problém, mam firemní noťas, kterým se potřebuju přihlásit přes síť v lázních,problém je že se na tu síť musí zadat heslo a username na www stránce. Jenže já se na internet nedostanu, dokud se nepřipojim do vpn, jenže to bez internetu nedám. Jsem v patu...nebo spíš dostávám mat...nevěděl by někdo co s tím?

 

Případně jak připojit telefon,který připojím k wifi přes usb aby s notasem přes usb sdílel internet?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@minimaxa ano, to se otevře,  ale mobil funguje v pohodě.

Jak píše @Péťa, notebook jede pres vpn, a dokud se do ní nepřihlásim, tak se nikam nedostanu.

Kouknu na článek co daval @minimaxajestli půjde se připojit přes usb, a wifi pustenou na mobilu.

Přes data bych mohl fungovat, ale to mi vydrží limit tak den.

Vsem diky:super

Tak uvidíme, w10 to prý zvládnou bez ovladačů, tak jsem zvědavej co na to w8:myslim večer se na to vrhnu, teď jede malej pohádky a blokuje mi login😋

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prima..já si k tomu noťasu telefon ani nepripojim pres usb jako modem ..instalace je blokovana zásadami skupiny...

Zbývá mi jedina možnost, vytvořit si hotspot z mobilu a jet přes data...

Asi nevytvorim nějak most že? Napadlo mě vytvořit most přes bluetooth z tabletu do telefonu a pak wifi hotspot z telefonu..ale to mi nejde...nemůžu najít jak sdílet internet z tabletu...čeká mě noc plná gugleni...chjoo..

Člověk chce pracovat a ještě aby se zaměstnavateli vnucoval...🤣

Hlavně že musíme mít všechno v sharepointu 🤣

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa no vlastní šablony nemáme.. ale sharepoint je rychlý jako internet v době kdy se stahoval obrázek hodinu a zobrazila se ho ještě jen polovina🤣 

@ChouLu v nastavení prohlížeče si nevypnu vůbec nic, max smazu sušenky...tím me pravomoci konci😋 a hulku harryho pottera nemám...možná by pomohlo kovářovo kladivo😋

@Agrafik zaměstnavatel má návod použít data z tarifu...tolik ochota pána z it...to prostě měsíc v lázních nevydržím, limit by mi to sežralo během pár dní...na telefonu mám akorát mobilní hotspot, sdílení přes bluetooth - ten nemám v ntb a pak sdílení přes usb...Ten nepouziju, nedokážu projít přes oprávnění...a co jsem se dočetl,tak to ještě není záruka toho, že to nebude chtít doinstalovat ovladač...který už tuplem nedoinstaluju...a schválit vyjimku z bezpečnostních pravidel to bude dřív člověk  na marsu...

Mě by spíš zajímalo, kdo vymyslel že v lázních se člověk musí připojovat přes login a heslo a ještě webový rozhraní...copak nestačí heslo...v kdejakym fastfoodu to mají zdarma bez hesla...a já za to ještě platim🤣 co se divím.. státní organizace to vlastně je🤣 a ještě login platí jen tejden🤣

Všem díky za nápady...ale asi si tu noťas dám jako tác na jídlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lieceni sa má oddychovať a regenerovať 🙂🙂🙂

na pumpach phm, napr Shell sa tak pripájame prvý krát k internetu cez stránky, podobne metro/makro. 

nedocital som sa, či si sa bol na recepcii pýtať na to heslo. Možno za nejaký malý poplatok ti to sprístupnia, a po prihlásení bude po probléme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heslo mám...problém je že díky bezpečnosti politice..a nastavení wifi se prostě s ntb nepripojim...ntb potřebuje přístup do firemní sítě, až pak mě pustí na jiné odkazy...ale na wifi se jinak připojit nejde...

A já jsem tu jen doprovod...Tak než být v neschopnosti mohl jsem mít tyden placený normálně...No nedá se nic dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám dvoukanálovy...mám  s a m s u n g J5   Jsem prostě v prdelce🤣

Jiným ntb se nepřipojim do pracovní sítě.

No užívám si volna...Ale šéf mi vychází neustále vstříc, tak jsem mu to chtěl taky trochu oplatit...A nebejt měsíc mimo...

Upraveno uživatelem Fruktis
Může mi někdo vysvětlí proč mi vždy zmizí s a m s u n g J5  ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...