Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připojení k wifine ke které se prihlasuje username a heslem přes internetovou stranku


Fruktis

Recommended Posts

Guest minimaxa

Je pravda, že lázeňský pokoj asi nepatří do kategorie pokojů, kde by se to dalo očekávat, asi jsem zatím navštěvoval holt ty lepší kde mimo jiné zásuvky, byla i normální datová zásuvka. Jestli byla živá nebo po smrti netuším, ale každopádně fungovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6Že bych si pořídil dial-up modem a napichnul se na interní telefon?:aut

Asi toho necháme...s mými technickými prostředky a tím že je ntb prostě nedobytná tvrz nic neudělám...zkusil jsem to...nedá se nic dělat...ale díky za snahu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa to jsi hodný, ale asi nabídky nevyužijí...povedlo se mi navýšit data, které by tak mohli stačit..A přitom mě to nezruinuje...

Škoda že člověk musí pátrat přes dalších deset lidí aby se k potřebné informaci dostal...místo aby se to dozvěděl při prvním zavolání na helpdesk

Všem moc děkuji a hlavně @Péťa za jeho nabídku pomoci.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle verze androidu a pokud máš root telefonu, lze udětal tzv Wifi tethering, jsou na to apky na play. Říkal mi synátor, že některé fungují i bez rootu telefonu.

Např.: https://play.google.com/store/apps/details?id=kha.prog.mikrotik

Ale vyzkoušené nemám, když jsem pryč, nepracuju, navíc máme volnější policy, takže nemám důvod používat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedají se nějak resetovat přes prikazovej radek?

Mám tu nějaký solution center, kde se dají resetovat politiky, ale svete div se...chce to přístup k internetu...😋

Odpovím si sám.. Nedají.. musel bych být prihlášen jako admin...

 

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda se přihlašuješ na nb do domény na lokální účet. Pokud by jsi se přihlásil lokálním účtem tak by jsi se teoreticky měl dostat ven v pohodě. Např. přes Hirens boot se dá nabootovat počítač z flashky a přes utilitu, kterou obsahuje se dají resetovat hesla na lokálních účtech. Ale to už by jsi se v tom vrtal dost do hloubky :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem pochopil, že i kdyby ta wifina byla bez hesla, stejně máš smolíka?

No nejhorší na tom je, že takhle nastavená politika nejvíc znepříjemní život tobě jako uživateli, pokud bys NB ztratil, tak tohle zabezpečení je vlastně k ničemu. Má zamezit tomu, aby komunikaci nikdo neposlouchal, nicméně dá se to udělat měně "drasticky". Skoro bych tipoval na státní správu nebo nějakou "přidruženou" organizaci, nikdo se s tím moc nesr*l, ani moc nepřemýšlel a skoro nikdo si práci domů nenosí... :aut

Driver: Divil bych se, že by pří takto extrémně (až hloupě) zabezpečeném připojení neměl online šifrovaný disk, to my celé úplně postrádalo smysl. Z toho mi vyplývá, že nabotovat za flashky nemá šanci, musel by se dostat do BIOSu, což stoprocentně nemůže. A i kdyby náhodou mohl, dostat se na zašifrovaný disk? To by musel být hodně dobrej a i tak bude z lázní dřív doma, než tu šifru zlomí :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No šifrované disk mám, zaheslovaný bios taky...tim konci snaha o bootovani z cehokoliv...notas nema ani mechaniku...

Heslo resetovat ve windowsich umím.. pokud se dá nabootovat...na tom není až tak nic těžkého...

Zkusím poslední šanci z domova si nechám poslat Access point a kabel... doufám že lan bude fungovat..

Na wifinu bych se dostal i s heslem..ale musí si ho vyžádat při připojení do wifiny...Ne až ve webovým prohlížeči.. (teď je pro mě wifi ale mrtva)

To je kombinace státní správy...A meho ustraseneho zaměstnavatele abych mu nezcizil citlivá data...třeba nám i scanuji tisk a pokud se objeví rodné číslo na nescHvalenem tiskopisu tak se nevytiskne...:aut což na jednu stranu chápu...na druhou stranu je to asi moc...ale řekl bych že to nařízení z matky ze zahraniční :aut

Jinak rozhovor s it...zakázal se mi wifi adaptér...hmm jste v praci?...Ne...Tak s tím nic neudělám...bude ho třeba reinstalovat...nejste jediný...

Takže zřejmě nějaká aktualizace....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...